Покупці вживаних речей перейшли до магазинів

у номері / суспільство
2 152
0
Після карантину запрацював найбільший у місті ринок вживаних речей "Карпати". У перші дні його роботи продавці майже не мали заробітку. "Ринок був закритий два тижні, тож клієнти почали ходити лише до магазинів вживаного одягу!" – скаржаться продавці.
У неділю, 15 листопада, ряди були майже порожні. Ось чоловік приблизно 35-річного віку купує собі шарф. На запитання, чи не боїться в епідемію виходити на ринок, відповідає, що ні. Мовляв, яка різниця – іти на ринок за продуктами чи іти на ринок за шарфом.
– Зараз ми вийшли на ринок, але покупців дуже мало. За ці два тижні покупці розійшлися по магазинах вживаного одягу. Сподіваюся, потрохи торгівля відновиться, – каже продавець Лідія КИРИЛЮК, яка на ринку "Карпати" працює вже десять років. – Знаєте, доки не виходила на ринок, була скрута! Я сама виховую двох дітей. У мене, окрім цього ринку, роботи немає. Я втратила останню копійку, і я така не одна. А чому не закрили магазини вживаного одягу? Там у карантин у маленьких приміщеннях стільки людей збиралося – проходу не було! Ото магазини підняли собі дохід, а ми не маємо за що їсти купити.
Тепер я відмовляюся платити місячний ринковий збір та оренду (це гривень 150). А звідки я заплачу, я ж не працювала!
– Дуже скрутно! – каже продавець Марія ІВАНОВА. – Я вчитель, маю лише 592 гривні пенсії. Як мені вижити? Чула, в інших областях не закривали ринки, а у нас – все навпаки. Дуже важко стало жити.
– Як так можна знущатися над людьми? – обурюється продавець Генаефа ГОЛУБЄВА. – Маю пенсію більше 700 гривень. Я почесний донор України, стаж роботи – 34 роки і зараз сиджу без грошей! У перший день після карантину вийшла на ринок, а в гаманці залишилося усього 10 гривень. Я навіть не можу сплатити за комунальні послуги. До того ж немає клієнтів. У перший день нічого не вторгувала. Я відмовляюся платити ринковий збір та оренду. А звідки я їх заплачу?
Валерія ЧОРНЕЙ

(Роз’яснення про оплату працівниками ринків Чернівців ринкового збору та оренди за період карантину читайте у четверговому номері "МБ" за 19 листопада)


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
35 498
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
12 730
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
9 986
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
9 048
У Єгипті в ДТП важко травмувалася 18-річна буковинка: дівчина у комі, родина просить про допомогу
7 196
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
6 860
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
5 296
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 147
Дністер стрімко міліє: до Хотина приїхала делегація з Молдови через критичну ситуацію
4 592
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
3 589