Пікетували прокуратуру і міліцію

у номері / суспільство
1 775
0
Учора вранці понад 50 членів крайової організації ВО "Свобода" пікетували приміщення прокуратури області та обласного управління внутрішніх справ.
– Ми обурені бездіяльністю правоохоронних органів Хотинського району, які не розслідують справу стосовно побиття нашого колеги Василя Левчука з села Малинців, що сталося 23 липня, – розповідає голова регіональної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Віталій МЕЛЬНИЧУК. – Будучи депутатом сільської ради, він викривав різні зловживання з боку тамтешнього сільського голови Зінаїди Плаксивої, за що й поплатився здоров’ям: родичі Плаксивої побили Левчука так, що він у тяжкому стані перебуває в районній лікарні. Ні районна міліція, ні районна прокуратура не спромоглися дати гідну оцінку цьому факту. Тому ми вирішили вдатися до публічного протесту. Порозуміння вдалося знайти лише в управлінні МВС, а в прокуратурі області наші вимоги сприйняли прохолодно.
– Із моїм дядьком Василем Левчуком моя сім’я у неприязних стосунках уже п’ятнадцять років, – розповідає мешканка Малинців Сніжана ПЕТРАШИШЕН. – До того, як вийшла заміж, працювала у нього, бо наша сім’я не з багатих. Утримувала корову, а він забирав молоко. Згодом мій чоловік заборонив мені батрачитися з дядьком. Левчук образився і почав шукати нагоду образити нас. І робить це постійно. А 23 липня приблизно о 19.30, коли ми з чоловіком поралися на обійсті, прийшов дядько й почав ганьбити мене та сваритися. А потім напав на мене. Я відштовхнула його й трохи подряпала йому обличчя. Наступного дня пішла до сільради й написала заяву на ім’я дільничного інспектора, щоби той розібрався в ситуації. А ще довідалася, буцімто дядько лежить у райлікарні з проламаним черепом, переламаними ребрами та ушкодженою печінкою і звинувачує у нанесенні побоїв мене, моїх чоловіка, свекра та племінника Анатолія Маляра. Через декілька днів у нас вдома було багато міліціонерів, і я дала грунтовне пояснення. Якби була винною, порушили б кримінальну справу. Щодо того, що, за словами Василя Левчука, службовим становищем зловживає наш сільський голова, то це теж наклеп. Зінаїда Юхимівна багато зробила для села і має авторитет серед односельчан. Натомість дядько разом із головою районного осередку ВО "Свобода" Криворучком надрукували фальшиві листівки й розклеїли їх по всьому району, видаючи цей інцидент за політичний, адже Левчук – сільський депутат і "свободівець".
– Дільничного інспектора міліції, який відмовив у порушенні кримінальної справи стосовно Петрашишенів та Маляра, притягнуто до дисциплінарної відповідальності за поверхнево проведену перевірку цього факту, – констатує Василь ГІНГУЛЯК, прокурор Хотинського району. – Постанову про відмову в порушенні кримінальної справи мною скасовано. Левчук давати письмові свідчення відмовляється за порадою Криворучка. Щодо акта судово-медичного обстеження, то згідно з ним, у Левчука – легкі тілесні ушкодження. Будь-яких порушень із боку сільського голови теж не виявлено, про що свідчить перевірка з боку працівників обласного контрольно-ревізійного управління, здійснена ними у жовтні минулого року. Таким чином, конфлікт, який стався 23 липня між Василем Левчуком та Сніжаною Петрашишен, виник на побутовому грунті і не стосується депутатської діяльності Василя Левчука.
Василь ГРИНЮК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

00:45
Кущі троянд навесні будуть гнутися від квітів: потрібно зробити одну дрібничку
00:30
Є в будь-якому холодильнику: вчені назвали ідеальний перекус для схуднення
00:15
Експерти назвали напій, який забезпечить заряд енергії на весь день
26 лютого, 2025
23:45
Гороскоп на 27 лютого: Ракам - терпіння і мудрість, Левам - удача в кар'єрі
23:15
Як схуднути в обличчі: 7 порад, як зробити його меншим
22:57
Буковина посіла дев'яте місце за "Індексом місцевого благополуччя"
22:34
Не від зарплати. Українцям пояснили, від чого залежатиме розмір пенсії після реформи
22:25
Понад двадцять вистав та прем'єра: що покажуть у Чернівецькому драмтеатрі в березні
22:00
У життя чотирьох знаків Зодіаку постукає велике щастя зовсім скоро
21:35
У Міноборони розповіли, як можна повернутись із СЗЧ за спрощеною процедурою
21:16
Зеленський звільнив командувача Обʼєднаних сил ЗСУ
20:58
Названо велику помилку жінок у спортзалі, яка шкодить шкірі
20:44
Кротевич залишає посаду начальника штабу бригади "Азов"
20:22
Домагання в ЛНУ: поліція почала перевірку звинувачень щодо викладача факультету журналістики
20:05
Зволожує і насичує білком: цей напій - справжня знахідка для тих, хто піклується про здоров'я
19:43
Україна отримає 700 мільйонів євро на розмінування від партнерів – Міноборони
19:24
Держборг України перевищив 7 трильйонів
19:05
Прогноз магнітних бур на березень 2025: точні дати та рекомендації
18:45
У Чернівцях відбудеться акція на підтримку військовополонених та безвісти зниклих захисників
18:22
Реєстрація на НМТ-2025: як створити персональний кабінет та які документи зібрати
18:00
Чому мотоблоки Кентавр — вибір українських фермерів?*
реклама
17:59
В Україні продовжить дорожчати продукт першої потреби
17:45
Обікрала могилу військового: у Чернівцях поліція встановила особу зловмисниці
17:38
На Буковині надзвичайники проводять моніторинг екосистем через зростання пожеж на відкритих територіях
17:21
За минулий рік українці здійснили понад 3,6 млрд платіжних операцій в межах країни: яка це сума
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм