Дві багатоповерхівки відмовилися від центрального опалення

у номері / суспільство
2 349
0
Дозвіл на відключення квартир від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води і влаштування систем індивідуального (автономного) теплопостачання у Чернівцях отримали дві багатоповерхівки, повідомив прес-центр міської ради.
Дозвіл на облаштування автономного опалення у Чернівцях отримали 144-квартирний будинок по вул. Руській, 275 та дванадцятиквартирний будинок по вул. Полетаєва,16.
Автономне опалення мешканці цих будинків мають право облаштувати лише за умови відведення продуктів згорання через існуючі димові канали, а при потребі – через нововлаштовані.
Дозвіл на відключення від централізованого і облаштування автономного опалення у Чернівцях надає міськвиконком. Його можуть отримати лише ті мешканці, які переходять на автономне опалення усім будинком. Обов’язковою умовою для переходу на індивідуальне опалення є облаштування в будинку димових каналів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують