Через високу напругу згоріли електроприлади

у номері / суспільство
2 401
0
У багатьох мешканців села Ревно четвертого березня вранці перегоріли побутові прилади. Люди кажуть, що напруга була дуже високою.
– Світло стало яскравим десь о 06.10, через це у мене в люстрах перегоріли всі лампочки, – розповідає мешканка села Ревно пані Тетяна. – Впродовж двох хвилин побутові прилади почали диміти. У мене згоріли два телевізори та електрочайник, бо вони були ввімкнуті у розетку, холодильник встигли вимкнути. За 20 хвилин зникло світло. Знаю, що в інших людей згоріли холодильники, мікрохвильовки, музичні центри. Мабуть, постраждало 150 будинків, всі, хто підключені до цієї лінії. У нас час від часу було заниження напруги, але такого високого стрибка ніколи не бачили. Поки що плануємо зробити експертизу, а у подальшому судитися з Кіцманським РЕМом.
У сільраді із ситуацією вже розбираються і обстежують господарства, які постраждали.
– Вранці до мене прийшли приблизно 30 людей і розповіли, що о 06.00-07.00 у них почали диміти деякі електроприлади, деякі гудіти, – розповідає Стрілецькокутський сільський голова Мирослав ШАРЛАЙ. – А на електродротах на вулиці люди бачили іскри. Після звернення людей створили комісії з обстеження, щоби зафіксувати, у кого і які електроприлади згоріли. Об 11.30 прибула комісія з Кіцманя. Одразу перевірити, які прилади згоріли, було неможливо, тому що мережу знеструмили, але о 13.00 електропостачання відновили, і комісії почали опитувати людей. На 16.00 відомо, що постраждало приблизно 20 господарств, у людей згоріли телевізори, комп’ютери, пральні машини. Визначити причини цієї ситуації поки що не можемо.
Не змогли прокоментувати ситуацію і працівники Кіцманського РЕМу, посилаючись на те, що поки що відбувається обстеження. (Л. Осадчук)

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
44 836
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
22 990
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
13 625
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
8 547
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
7 722
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 456
«Капуста дешева, а огірки вдвічі дорожчі»: скільки коштують на ринках Чернівців сезонні овочі
4 659
У горах дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині завтра
4 020
Встановили прапор на вцілілому будинку: десантники з Буковини звільнили село на Донеччині — відео
3 791
Які надбавки мають пенсіонери після 65 років
2 699


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.