Під притулок для бездомних тварин виділили землю

у номері / суспільство
3 004
0
Міськрада виділила ділянку під будівництво притулку для бездомних тварин. "Земельну ділянку площею один гектар знайшли наприкінці вулиці Південно-Кільцевої (біля вулиці Комунальників). Тепер розроблятимемо проект притулку і шукатимемо спонсорів. Доведеться виділити кошти і з бюджету. Звозитимемо туди тварин, стерилізуватимемо та підліковуватимемо їх. Охочі зможуть взяти собі звідси додому собаку чи кішку", – розповів начальник управління комунального господарства міськради Ярослав КУШНІРИК.
76-річна Валентина Іванівна каже, що вуличний собака нещодавно вкусив її маленького внука. Тому вона за те, щоби бродячих тварин знищували.
– Відстрілювання бездомних тварин не зменшує їхню кількість, – впевнений Ярослав Кушнірик. – Частину з них оберігають та підгодовують мешканці, тому вони розмножуються. Отож це не вихід. Та ми поки що змушені відстрілювати тварин, бо нам телефонують і скаржаться чернівчани, КЖРЕПи. Не можна допустити, щоби тварини від голоду почали кидатися на людей. (Н. Будна)

З ПОШТИ
"Коли міська влада займеться безпритульними тваринами? У нашому місті їх розвелося стільки, що вже страшно виходити з під’їзду. Я вже не кажу про прогулянки з малими дітьми. За ногами дітей бігають "цуценята" їхнього зросту, а відігнати їх страшно навіть дорослому. Не так давно довелося спостерігати таку картину: дитина не могла пройти до магазину, бо дорогу їй перегородив гарчанням великий собака. Після такого походу зі школи дітям потрібно зливати страх. Якщо влада не хоче чи не може вжити заходів, то люди почнуть самотужки знищувати бродячих тварин". Ірина, вул. Південно-Кільцева.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Столики - на пішохідному переході: у Чернівцях на дорозі облаштували літній майданчик
7 600
Голові Чернівецької облради хочуть висловити недовіру: депутати посперечалися через це
5 517
Багаторічний декан філфаку ЧНУ, поет Борис Бунчук відзначає поважний ювілей
5 334
Ексочільник МСЕК організував на Буковині масштабну схему ухилення від мобілізації
4 851
У родині захисника з Буковини народилася двійня: одне з немовлят потребує операції
4 644
Онколог з Чернівців назвав невидимі симптоми раку, які часто ігнорують
4 384
«Укрпошта» продає п’ятиповерхову будівлю у центрі Чернівців
4 329
Приховані статки депутатів та фіктивна інвалідність: на Буковині правоохоронці продовжують викривати "схеми"
3 682
Вогонь знищив господарські будівлі та два автомобілі: на Буковині сталася масштабна пожежа
3 599
На західні області суне негода: коли чекати погіршення погоди
3 211


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.