Заробітчани ще не повертаються, а роботи вже немає

у номері / суспільство
2 069
0
Через кризу в Україну повернеться приблизно 200 тисяч заробітчан. За прогнозами директора Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігоря БУРАКОВСЬКОГО, першими повернуться будівельники і сезонні робітники.
Знайти роботу в Україні їм буде важко, прогнозують експерти.
– В області масового повернення заробітчан поки що не спостерігається, – повідомив заступник голови ОДА Олександр ГРУШКО. – Ми це питання контролюємо.
За офіційними даними, із Буковини за кордон на заробітки виїхало понад 60 тисяч осіб. Якщо вони вирішать повернутися додому, це буде суттєвим навантаженням на ринок праці. Точні дані про кількість заробітчан в області буде отримано у січні.
За даними Держкомстатистики, на заробітках за кордоном перебувають 1,5 млн українців. (Н. Макушинська)

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
36 694
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 155
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
15 002
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
10 646
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 996
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 324
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
5 405
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 315
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
4 856
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
4 057


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.