«Тепер я знаю, що до людей приходить Святий Миколай!»

у номері / суспільство
2 584
0
"Тепер я знаю, що до людей приходить Святий Миколай! – каже вихованець дитячого будинку-інтернату в Магалі Юра. – Свято Миколая – це коли до тебе приходять люди і просто слухають, як у тебе справи!"
Не лише у Магалі, але і в усій області сотні дітей-сиріт чекали на подарунки від Святого Миколая. Газета "Молодий Буковинець", радіо "Блиск", телеканал "Чернівці" та супермаркет "Сільпо" організували акцію "Діти-сироти чекають на Святого Миколая". З першого по 18 грудня у супермаркеті "Сільпо" знаходилася спеціальна скринька, в яку чернівчани клали подарунки для дітей-сиріт. У день Миколая подарунки передали до дитячих будинків в Оршівцях, Магалі та до обласної школи-інтернату на вулиці Винниченка. Діти отримали канцелярські товари, м’які іграшки, солодощі, фрукти, соки, а найголовніше – увагу!
Щойно приїхали у Магалу до будинку-інтернату для дітей з фізичними та психологічними вадами, нас оточили вихованці. Діти дуже раділи подарункам, але найбільше їх тішила думка, що є кому розповісти про акваріум, заспівати пісню.
– Яка ж це радість, що до нас приїжджає багато людей, – каже усміхнений Юра. – Святий Миколай знає, що свято – це коли приходять гості, друзі! Нехай усі дітки будуть здорові і вірять, що їхні мрії здійсняться. Дуже хочу подякувати вам за акваріум, який ви подарували минулого року. Так цікаво спостерігати за рибками!
– Ми отримуємо подарунки – це, як у казці, – підтримує розмову Вадим. – Увесь рік чекаємо вас у гості. Вчимо пісні, робимо стінгазети… А ще біля входу у наш будинок є величезний Дід Мороз! У нас тут гарно.
– Коли очікуєш на свято, відбуваються справжні чудеса, – каже директор дитячого будинку-інтернату в Магалі Михайло ЗАЙДА. – Найчастіше діти просять, щоби приїхали родичі. Так, 12-літній вихованець Андрій попросив, щоби Святий Миколай привіз сестру, і сталося диво – через дві години із Вижниці до хлопця завітала сестра. У хлопчика немає батьків і для нього це найкращий подарунок. Інколи, щоби вселити у дитяче серце надію, ми просимо людей видати себе за родичів наших вихованців. Краще діти будуть жити в очікуванні зустрічі, аніж втратять сенс життя.
Наші вихованці дуже талановиті. Так, 14-літній Артурчик знає українську, російську та молдавську мови (для гостей хлопець заспівав пісні "Мама, милая мама!", "Пусть бегут неуклюже", "Іване, Іване", старовинний румунський романс "Кобзар". – ред.).
Наразі в притулку перебувають 68 осіб віком від чотирьох до 35 років.
– Діти з фізичними та психологічними вадами потребують особливої уваги – вони не вийдуть на вулицю просити увагу та допомогу! А хочеться, щоби вони жили і відчули себе людьми, – каже генеральний директор телеканалу "Чернівці" Геннадій СЕРГЕЄВ. – Приємно, що цього року до нашої акції приєдналося набагато більше фірм. Люди розуміють, що не все у цьому світі вимірюється грошима та авторитетом. Наше суспільство починає одужувати. Був момент, коли людей цікавив лише Калинівський ринок і гроші, а тепер люди ходять до театру і піклуються про сиріт.
Партнерами благодійної акції стали туристична фірма "Мавіді", соняшникова олія "Буковинське сяйво", "Трембіта", торгова марка "Фентезі флірт", компанія "Брук Бет".
Валерія ЧОРНЕЙ
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

07:45
Яке сьогодні, 28 лютого, свято – все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 28 лютого не буде світла
07:00
Погода на Буковині 28 лютого
02:00
Міль більше не буде ласувати вашою їжею: порада від бабусі, що вбереже комору
01:45
Покладіть в унітаз одну дрібничку: забудете про прибирання надовго
01:30
Шкода чи користь? Ось що станеться, якщо винагороджувати себе їжею
01:15
Як без зусиль очистити каструлі з нержавіючої сталі, щоб вони знову сяяли
01:00
Кому легше постити - православним чи католикам: як відрізняються правила посту
00:45
Невибаглива, урожайна та дуже корисна: як за 30 днів виростити японську капусту мізуну
00:30
Наситять організм енергією. Чотири види продуктів, які потрібно їсти на початку весни
00:15
Названо продукти, які найбільше шкодять здоров’ю: ви їсте їх майже щодня
27 лютого, 2025
23:54
Гороскоп на завтра 28 лютого: Тельцям - радісна новина, Стрільцям - щастя
23:37
Україна посилює боротьбу проти викрадення культурних цінностей
23:18
Як дожити до 100 років. Нове дослідження назвало чотири найважливіші чинники довголіття
22:57
За добу на фронті - 118 бойових зіткнень. На Покровському напрямку окупанти наступали понад 40 разів
22:42
Мобілізація 2025: що потрібно знати про бронювання працівників у березні
22:33
«Нові імена Буковини»: у Чернівецькому музеї презентують роботи юних митців
22:15
Магічний парад планет готує сюрприз для чотирьох знаків Зодіаку. Їхнє життя вже не буде колишнім
21:59
Туреччина готова розмістити миротворців в Україні – Bloomberg
21:37
Хмарність та невеликий дощ: якою буде погода на Буковині в останній день зими
21:16
На Буковині виділять 92 млн грн на допомогу людям у складних обставинах
20:59
Війна позбавила їх дому. До Чернівців прибув потяг із переселенцями - відео
ексклюзив
20:40
Безкоштовно вже не буде: ПриватБанк встановив нові тарифи на популярну послугу
20:20
Скандал у Чернівецькій ОВА: Запаранюк підписав заяву своєї заступниці на звільнення
20:01
В Україні порівняно з минулим роком значно здорожчав популярний овоч
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм