Притулок для собак – із міні-кухнею

у номері / суспільство
2 924
0
Міні-притулок для собак є на території обласного учбово-виробничого підприємства Українського товариства глухих, що в Садгорі. Тут і вольєр для чотириногих друзів, і утеплена буда, і навіть міні-кухня з електроплитою для приготування їжі для тварин. Усе це – справа рук охоронця Олександра ГУШТЮКА.
– Років сім тому привіз шифер, із дощок зробив буду двошарову, обшиту поролоном, вольєр, – розповідає чоловік.
Сьогодні у притулку – четверо тварин. Деякі самі прибилися, а великого собаку Жулю хтось підкинув – пересадив через паркан просто у високі бур’яни. Олександр каже, що раніше собак було більше, але є люди, які потай підкидають отруєну їжу чотириногим охоронцям підприємства. "Торік поховав п’ятеро собак, – зітхає доглядальник. – Є такі люди, що себе не люблять і тварин ненавидять".
Їжу для своїх улюбленців чоловік приносить із дому. Тушонки, курячі супові набори купує й готує на міні-кухні собачі обіди по декілька разів на день. (Н. Макушинська)

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
36 124
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 099
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
14 916
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
10 149
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 986
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 274
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 303
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
5 240
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
4 582
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
4 045


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.