Контрактників шукають вербувальники

у номері / суспільство
2 336
0
Центр комплектації військовослужбовцями за контрактом відтепер є в області. Агітуватимуть служити в армії та набиратимуть контрактників відтепер військові, які мають бойовий досвід.
За словами заступника начальника 168-го територіального центру комплектування військовослужбовцями за контрактом Миколи Качаненка, раніше набором на службу за контрактом займалися військкомати. Зараз ця функція покладена на 23 працівників центру – трьох офіцерів, 15 сержантів та 5 цивільних. Щоби потрапити служити до війська за контрактом, кандидат повинен пройти медичне обстеження та психологічні тести. У кожному районі є представники центру, які агітують служити в армії за контрактом.
Один із критеріїв для військовослужбовців центру – це досвід бойових дій. Вони повинні розповідати про службу для кандидатів із власного досвіду.
З початку року служити в армію за контрактом в області вже пішло 129 осіб. 71 з них служить на Буковині в 300-му полку. Решта в інших регіонах країни за їхнім вибором. Є навіть охочі служити в Криму. Тенденція до збільшення кількості охочих служити за контрактом хоч і повільна, але є. Наприклад, 2005 року до армії за контрактом з області пішли 153 особи, 2006 – 171, 2007 – 202. Однак низьке грошове забезпечення і відсутність житла не спонукають до масового бажання служити в армії. Наприклад, старшина, який має до 10 років вислуги, отримує 1600 гривень. У центрі комплектації сподіваються, що з підвищенням заробітної платні кількість охочих служити збільшиться. Житлову проблему вже намагаються вирішити. На території 300-го полку одне приміщення казарми зараз переобладнують під житло для контрактників. (В. Дудар)

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
"Може, вам дорого, а нам ні": у громаді на Буковині купили мінівен за 2,7 млн
12 281
Депутати Чернівецької міськради після розслідування "МБ" розкритикували стан укриттів у місті
11 536
«Чернівціобленерго» заплатило 1,7 млн грн за послуги фірмі підсанкційних власників з РФ
10 545
Кадрові зміни: хто став новим прокурором Буковини та куди подівся попередній
9 701
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині на 12 грудня
9 693
"Присвятила життя медицині та людям": у Чернівцях померла лікарка медичного центру
9 352
Коли не буде світла: графік відключень на Буковині на 11 грудня
6 771
У Чернівцях рятувальники дістали дворічну дитину з каналізаційного колодязя
5 946
Гірка звістка: стало відомо про загибель воїна з Буковини Тихомира Дониченка
5 779
Дощ, сильний вітер, у горах мокрий сніг: завтра на Буковині зміниться погода
5 133

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.