Як зберегти вазони під час від’їзду

у номері / споживач
7 318
0
Їдучи у відпустку, не кожен має змогу залишити ключі від житла сусідам і попросити їх доглянути за домашніми рослинами. Однак є кілька способів, як зберегти вазони під час кількатижневої відсутності господарів.
Найпростіший спосіб – покласти всі горщики з рослинами у велику миску чи ванну, в яку набрати трохи води (спосіб підходить для вологолюбних рослин).
Інше просте пристосування – горщики з рослинами розташовують навколо відра чи миски, яка стоїть на підвищенні. Візьміть бавовняний шнур і підведіть один його кінець у горщик із квітами, інший, прив’язавши до нього камінець, опустіть у посудину з водою. По шнурку, як по крапельному водогону, потраплятиме волога до рослин. Її кількість залежить від товщини шнура, тому для вологолюбних рослин знадобиться товстіший шнур. А щоби вода не застоювалася, киньте у відро кілька таблеток активованого вугілля для дезінфекції.
У великі горщики з рослинами можна поставити перевернуту пляшку води, попередньо проробивши невеликі отвори в кришці.
У спеціалізованих магазинах поряд із системами поливу городніх рослин можна також придбати "автоматичні поливалки" для кімнатних вазонів. Це пристрій, що під’єднується до водогону і по шлангам передає воду в горщики. Якщо ж під’єднати до системи пристрій контролю вологості грунту, вода крапатиме в горщики не цілодобово, а лише в разі пересихання землі. (Н. Василишин)

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
25 122
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
17 319
Два-три каштани в шафу - і багаторічна проблема вирішиться сама собою: про що йдеться
10 288
Дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині на вихідних
10 045
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
9 640
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 263
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
5 362
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 012
У горах дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині завтра
3 870
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
3 807


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.