Weather

У Львові повісили білборди з написом «Комунізм = Нацизм»

політика, влада / новини
1 755
0
У Львові за авторства міської ради на вулицях вивісили білборди з написом "Комунізм = Нацизм". Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на міську раду.

У міськраді пояснили, що це "соціальна реклама, присвячена вшануванню пам'яті жертв нацистського та комуністичного режимів".

"Червень 1941 – 70 років тому – був трагічним для Львова. Адже львів’яни однаково постраждали як від нацистського, так і комуністичного режимів під час Другої світової війни", - заявив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

"Було винищено значна частина населення міста. В’язниці і концтабори однаково використовувалися НКВД та Гестапо. Це однакові за своїми злочинними діями сили. Тому ми вшановуємо пам’ять людей, які безневинно загинули в цей час від їх рук", - зазначив він.

На білборді розміщено дві фотографії: жертв комуністичного та нацистського режиму.

Зокрема, на соціальній рекламі проілюстровано страту людей 30 червня 1941 року в Тюрмі на Лонцького та розстріл в березні 1942 року позаду Львівського Національного Академічного театру опери та балету.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують