Янукович відпочиватиме півтора місяця?

у номері / політика, влада
3 362
0
Президент Віктор Янукович нині перебуває у відпустці і має повернутися з неї на День Незалежності, 24 серпня.

Про це йдеться у листах заступника глави Адміністрації Президента Ганни Герман до міжнародної організації "Репортери без кордонів", які мають у своєму розпорядженні "Українські Новини".

"Інформую вас, що з 12 липня Президент України перебуває у відпустці до 24 серпня", – йдеться в листі.
За її словами, Янукович перерве свою відпустку лише на один день, 28 липня, для того, щоби зустрітися з патріархом Московським і всієї Русі Кирилом.

Разом із Віктором Януковичем у відпустку подалося все керівництво Адміністрації Президента. Зокрема заступник глави АП Ганна Герман відпочиває в Альпах.

В Україну приїхала делегація організації "Репортери без кордонів", яка мала намір зустрітися з Президентом України. Їх ніхто не попередив, що Віктор Янукович перебуває у відпустці, тож зустріч не відбудеться.

У листах Герман запропонувала "Репортерам без кордонів" провести зустрічі з владою після 24 серпня, коли всі повернуться з відпусток.
"Репортери без кордонів" мають намір перевірити інформацію про посилення цензури в Україні після приходу до влади Януковича. (І. Довгань)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують