Українців залишиться 30 мільйонів

у номері / політика, влада
3 105
0
До 2030 року в Україні може лишитися 30 мільйонів осіб, якщо медична галузь лишатиметься на такому “катастрофічному рівні”. Про це на прес-конференції в УНІАН повідомила народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров`я Тетяна Бахтєєва, посилаючись на прогнози Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо демографічної ситуації в нашій країні.
За її словами, середня тривалість життя українців на 15 років менша, ніж в Європі.
“З 1997 ми не можемо перемогти епідемію туберкульозу, а за кількістю хворих на хіміорезистентний туберкульоз, який не піддається лікуванню, наша країна перебуває на 1-му місці", - розповіла Т.Бахтєєва. "Більше мільйона людей стоять на обліку з приводу онкологічних хвороб, близько ста тисяч онкохворих щороку помирають. Водночас 70 відсотків усього медичного обладнання зношено,” – наголосила народний депутат.
Для виправлення ситуації, на її думку, фінансування медичної галузі має бути не менше п’яти відсотків від валового внутрішнього продукту.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим