У виборчих списках виявили 600 тисяч двійників

у номері / політика, влада
2 404
0
З початку спільної роботи Міністерства внутрішніх справ і Центральної виборчої комісії з перевірки виборчих списків у них було виявлено 600 тисяч "двійників" і 155 тисяч осіб, які більше двох разів присутні у списках.
Про це журналістам після завершення урочистостей з нагоди випуску офіцерів Національного інституту МВС повідомив Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.
"Можу сказати, що на сьогодні в результаті спільної роботи з членами ЦВК виявлено 600 тисяч двійників і 155 тисяч кратників, тобто осіб, які більше двох разів присутні у списках. Ця робота триває", - сказав Ю.Луценко.

УНІАН
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують