Години з української мови скоротять, зате вивчатимуть інформатику

освіта / новини
2 757
0
Викладання української мови у початкових класах зменшать на одну годину. Іноземну мову вивчатимуть з першого класу у всіх школах, а не лише у спеціалізованих. Предмет "Я і Україна" поділять на два – "природознавство" та "Я у світі", і викладатимуть їх раз на тиждень. Також введуть предмет "Сходинки до інформатики". На годину скоротять "Трудове навчання". Також на три години зменшать додатковий час, який вчителі можуть використати на свій розсуд для тих чи інших предметів, пояснення незрозумілої теми (варіативну складову).

Такі нововведення затвердили у нових типових навчальних планах початкової школи наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10 червня 2011р. № 572. Наказ набирає чинності з 2012- 2013 навчального років.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.