Після карантину на навчання з’явилися майже всі студенти

у номері / освіта
6 506
0
– У перший день навчання майже всі студенти з’явилися на заняття, – розповідає перший проректор національного університету Роман ПЕТРИШИН. – Присутніх навіть більше, ніж до карантину. Мабуть, студенти встигли засумувати за університетом. Аудиторії та гуртожитки почали опалювати ще 27 листопада, щоби встигли прогрітися.
За словами проректора, навчання завершиться 31 грудня. Щоби наздогнати пропущене, до кінця семестру студенти навчатимуться у суботу. Сесія триватиме з другого до 20 січня. Другий семестр планують розпочати восьмого лютого.
– Поки що підлогу в університеті миють раз на день, але, можливо, у місцях скупчення людей це робитимуть двічі на день, – коментує проректор Іван ГРИГОРАЩУК. – Медиків у нас немає. Зате на кожному факультеті є аптечки.
Майже стовідсоткову явку студентів у перший день занять відзначає і директор Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Тетяна ОРЕХОВСЬКА: "Студенти прийшли такі щасливі, що карантин нарешті закінчився і можна нормально підготуватися до сесії, – стверджує директор. – Для профілактики двічі на день дезінфікуємо підлогу в коридорах, а під час великої перерви – в аудиторіях".
Щоби надолужити пропущене, в інституті навчатимуться до 21 грудня. Сесія триватиме з 21 до 31 грудня. З першого до десятого січня – канікули. У суботу навчатися не будуть.
– Мені набридло вже сидіти вдома, тому я хотіла на навчання, – каже студентка першого курсу географічного факультету ЧНУ Уляна БЕРЕКЕЦЬ. 
Галина МАРКІВ
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Столики - на пішохідному переході: у Чернівцях на дорозі облаштували літній майданчик
9 359
Ексочільник МСЕК організував на Буковині масштабну схему ухилення від мобілізації
6 565
Багаторічний декан філфаку ЧНУ, поет Борис Бунчук відзначає поважний ювілей
6 126
Голові Чернівецької облради хочуть висловити недовіру: депутати посперечалися через це
5 868
У родині захисника з Буковини народилася двійня: одне з немовлят потребує операції
4 988
«Укрпошта» продає п’ятиповерхову будівлю у центрі Чернівців
4 791
Онколог з Чернівців назвав невидимі симптоми раку, які часто ігнорують
4 767
Депутати Чернівецької облради достроково припинили повноваження голови Олексія Бойка
4 498
Приховані статки депутатів та фіктивна інвалідність: на Буковині правоохоронці продовжують викривати "схеми"
4 102
Олексій Бойко звинуватив у своєму звільненні голову Чернівецької ОВА
4 000


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.