Депутат облради – на шоу «Народна зірка»

у номері / культура, шоу-бізнес
4 040
0
Депутат облради – на шоу «Народна зірка»

Депутат облради, підприємець, 55-річна Раїса ЦЕРКОВНЮК потрапила до фіналу проекту телеканалу "Україна" "Народна зірка". З нею туди пройшли ще восьмеро буковинців.

– Взагалі я прийшла підтримати доньку Інесу і зовсім не збиралася виступати, – каже Раїса Вікторівна. – Тим паче, що напередодні виступала у себе в ресторані замість співачки, яка захворіла, і зірвала голос. Але організатори проекту вмовили мене. І внаслідок цього донька не пройшла, а мене взяли до третього туру. Вважаю, що було би справедливіше, якби вибрали замість мене доньку. Але якщо вже так, то лікуватиму горло і все-таки поїду на змагання до Києва. Хто ж відмовиться від такого шансу?

Обласний театр ляльок 23 січня був переповнений. Кастинг на проект "Народна зірка" користувався неабиякою популярністю – впродовж дня на нього прийшло не менше сотні талантів. Учасники були не лише з Чернівців, а й з Кам’янця-Подільського та Косова.

– У Хмельницькому немає кастингу, тож я приїхав до Чернівців, це найближче до нас місто, де оголошено конкурс, – розповідає 21-річний Данило КОЛІСНИК із Кам’янця-Подільського. – Якщо переможу у "Народній зірці", на виграні гроші зроблю індивідуальне опалення.
Навідався продемонструвати свій талант і директор обласної філармонії, заслужений працівник культури України, 66-річний Петро КАЗИМИРЧУК. Він чудово виконав кілька пісень і навіть потрапив до другого туру (загалом кастинг складався із трьох турів).

– Мені дуже подобаються такі заходи, у яких молодь може виявити себе, – пояснює Петро Іванович. – Мій онук зателефонував мені, повідомив, що потрапив до третього туру. Прийшов його підтримати. А мене запитали, чому не беру участь. І я вирішив – чом би й ні?
Потрапила до третього туру і 27-річна Марина КАРП’ЮК, яка співає в одному з чернівецьких ресторанів.

– Якщо виграю у проекті, куплю квартиру, – планує Марина.
Учасників оцінювала заслужена артистка України Марина ОДОЛЬСЬКА.

– Буду в учасників "Народної зірки" викладачем вокалу, – пояснила співачка. – На кастинг прийшло дуже багато талановитих людей, серед них важко обрати найкращих.
Переможці третього туру з усієї України шостого лютого змагатимуться на фінальному кастингу в Києві.
Галина МАРКІВ

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
19 236
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
13 700
Дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині на вихідних
10 008
Два-три каштани в шафу - і багаторічна проблема вирішиться сама собою: про що йдеться
9 355
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
7 671
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
6 891
Чи будуть буковинці взимку зі світлом: у Чернівціобленерго прокоментували ситуацію
6 173
У Чернівцях пільговий маршрут на Калічанку почне обслуговувати ЧТУ
5 720
"Золотий" генератор: ексдиректора лікарні у Чернівцях підозрюють у розтраті великої суми
5 484
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
4 859


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.