З чужим паспортом створили підприємство

у номері / кримінал
3 408
0
Шахраї започаткували власне підприємство з допомогою вклеєної фотокартки у чужий паспорт. Завдяки загубленому паспорту жителя Глибоцького району, який уже майже дев’ять років перебував за кордоном на заробітках, шахраї отримали 200 тисяч гривень.
– Ми встановили факт використання групою осіб підробленого паспорта. У ньому замість фотографії справжнього власника вклеїли фото іншої особи, – розповідає заступник начальника слідчого відділу податкової міліції ДПА в області Микола БУЧАЦЬКИЙ. – З таким доку­мен­том зловмисники 2007 року зареєстрували фіктивне підприємство у ліцензійно-реєстраційній палаті Чернівців та поставили його на облік у ДПІ міста. Після цього шахраї в Інтернеті розмістили оголошення про продаж міндобрив та чекали, коли хтось клюне на їхню наживку. В квітні 2008 року на їхню пропозицію все-таки відгукнулися. Одна з кіровоградських фірм зацікавилася пропозицією. За спільною домовленістю про передоплату вона перерахувала на рахунок фіктивної фірми 200 тисяч гривень. Гроші з рахунку зловмисники зняли в одному з чернівецький банків і зникли.
За шахрайство фігурантам справи загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Слідчий відділ податкової міліції ДПА в області звертається з проханням: якщо ви впізнали особу на фото, зателефонуйте за номерами телефонів: 51-43-78, 51-43-75 або зверніться до чергової частини податкової міліції (тел. 51-51-33). (А. Бабчук) 

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
65 783
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
7 141
На Буковині завтра попрощаються з батьком і двома синами, які потонули в Дністрі
6 365
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
6 059
На Буковині посадовців звинувачують у розтраті понад 15 млн грн на укритті для школярів
4 255
Від занедбаної ферми до крафтової сироварні: як на Буковині церква створила унікальне господарство
3 329
Попереду - новий етап: у школах Чернівців відгуляли випускні вечори (ФОТО)
3 106
Особняк та об’єкти в туркомплексі: на Буковині посадовець збагатився на 32 млн грн - фото
2 895
Уряд виділив кошти для підвищених зарплат освітянам і соцпрацівникам: скільки отримає Буковина
2 552
Знайшли майже за 5 км від місця зникнення: як на Буковині шукали потонулого у Дністрі хлопчика
2 290