Журналіст перед смертю назвав можливого вбивцю?

у номері / кримінал
3 385
0
Про обставини загибелі місяць тому спортивного оглядача газети "Свобода слова" Василя Коржевського й досі нічого не відомо. Колеги загиблого кажуть, що Василь телефонував їм за кілька тижнів до смерті. Він сказав, що, якщо з ним щось трапиться, слід звинувачувати певну особу. Василь назвав ім’я зловмисника.

– У Василя часто виникали конфлікти в особистому житті, якось навіть він прийшов на роботу у чорних окулярах, щоби прикрити синці, – розповідає заступник редактора газети "Свобода слова" Сергій ВОРОНЦОВ. – Він не приховував причини скандалів та побоїв. Певні особи вимагали, щоби він віддав гроші з проданої квартири, які чоловік зберігав на депозиті в банку.
Василь ніколи не скар­-жився на здоров’я. Був напрочуд здоровою людиною, практично ніколи не хворів. Василь за три місяці до смерті й алкоголю майже не вживав.

Нас збентежила одна деталь. Коли наш колега ніс труну Василя, він звернув увагу, що кисті загиблого були збиті, як після бійки.
Сподіваємося, що цю історію просто так не залишать та розберуться до кінця. Незрозумілим залишається питання, чому людина лежала серед ночі посеред дороги? Ми не робимо жодних висновків, а просто очікуємо заключення судмедекспертизи. Хочемо, щоби експертизу було здійснено належним чином, інакше правду ніхто не дізнається. Якщо потрібно, хай би провели ексгумацію.

– Порушено кримінальну справу, ведуть ретельне розслідування, яке контролює прокуратура області, – зазначив прес-секретар Чернівецької обласної прокуратури Олександр ЛЕБІДЬ.

Нагадаємо, журналіст Василь Коржевський загинув 27 верес­ня під колесами "Сітроєна" на дорозі при в’їзді до Кіцманя. Водій не помітив людину, яка лежала на дорозі. Характерних пошкоджень на транспортному засобі, що заперечували б слова водія, виявлено не було. Встановлено, що водій алкоголю не вживав.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

19:58
Що робити, якщо домашній Wi-Fi погано працює: зверніть увагу на деякі предмети
19:38
Трамп погрожує Україні "проблемами" за відмову від угоди з ресурсами
19:16
Герої Буковини: на війні загинув молодий воїн Василь Беслюбняк
18:58
Чому каву п'ють з холодною водою: просте пояснення, що з нею потрібно робити
18:34
ЄС не може погодити 20 мільярдів євро для України
18:11
Українські біатлоністи - восьмі в естафеті ЧС-2025
17:59
Ця консерва - найкращий продукт для здоров’я людей похилого віку: зміцнить серце та кістки
17:40
Як правильно рахувати зарплату: скільки реально отримуємо на руки та чи вигідніше працювати через ФОП
17:20
Україна очікує на нові постачання F-16 цього року, - Зеленський
17:00
Хотів купити інструмент: на Буковині аферисти видурили у чоловіка 56 тисяч
16:40
В Міненерго звернулись до українців: що варто зробити кожному
16:20
В Коордштабі розповіли, хто для РФ в пріоритеті на обмін і чому не видають "азовців"
16:15
Діти в гуртку технічного конструювання створюють пристрої для військових
16:00
Ліквідація наслідків атаки на ЧАЕС триває дев’ятий день: яка ситуація
16:00
Названо найкорисніший десерт, який повинні їсти українці
15:40
Чи готовий Зеленський підписати угоду про корисні копалини: джерело Sky News повідомило деталі
15:20
Трамп провів масштабні кадрові зміни в армії США
15:00
У Чернівцях затримали чоловіка, який розповсюджував наркотики
14:40
На Покровському напрямку важкі бої: ЗСУ про наступ росіян
14:31
ДТП в Чернівцях: у тролейбусі відмовили гальма
14:20
Пенсії в Україні масштабно проіндексують із 1 березня: як перерахують кожну виплату
14:00
Що робити, коли у селі на Буковині немає соцпрацівника
13:40
Великий піст 2025: традиції, календар харчування, правила та заборони
13:20
Чернівчан закликають достойно провести загиблого воїна Артура Кузука
13:00
Стало відомо, чи відновиться туризм у Чорнобильській зоні після війни
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм