У Чернівцях архітектори представили півсотні сміливих проектів

у номері / економіка, бізнес
3 389
0
Сьогодні в "Центрі митців Буковини" відкрилася виставка проектів архітекторів західного регіону. Тут представлено більше 20 проектів архітекторів фірми з Івано-Франківська "Ательє архітектури" та дипломні проекти студентів-архітекторів Чернівецького політехнічного коледжу.

- На виставці могли показати понад 50 архітектурних проектів для міста Чернівці і 30 для Івано-Франківська, - розповів співорганізатор виставки Володимир Ільчук, - але через брак місця у виставковому залі, відібрали лише найцікавіші та найсміливіші проекти. Тут їх більше 20.

Чернівецькі студенти-архітектори запропонували на розгляд свої найсміливіші ідеї. Зокрема, це проект реконструкції центру хасидів, що в Садгорі, проект нового великого культурно-ділового центру на вулиці Комарова, центру дозвілля для дітей та батьків на вулиці Чапаєва, проекти нових кінотеатрів – багатозального на вулиці Герцена та на 780 місць по вулиці Шухевича (Дубинській), великого культурного центру позаду резиденції митрополитів та архітектурний проект оранжереї нового Ботанічного саду біля пологового будинку, що на вулиці Рівненській.

Щоправда, архітектурні ідеї ще не знайшли втілення в Чернівцях. Це поки що плани на майбутнє. Натомість архітектори з Івано-Франківська, привезли на виставку проекти, які вже перебувають у розробці.
- Приємно, що багато наших робіт, які є на виставці вже знаходяться в процесі втілення в життя, - каже архітектор з Івано-Франківська Микола Дорошенко. – Ми представили проекти готелів, басейнів, салонів – того, на що є попит.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.