Уряд дозволив далі піднімати ціни на пальне

економіка, бізнес / новини
2 147
0
Уряд дозволив далі піднімати ціни на пальне

Граничну рекомендовану ціну бензину марки А-95 підвищено до 9,75 гривень за літр, ціновий орієнтир на дизельне паливо встановлено на рівні 9,25 гривень. Відповідне рішення ухвалила урядова експертно-аналітична група з питань функціонування ринку нафти та нафтопродуктів.

Як повідомив заступник начальника департаменту нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Міністерства енергетики та вугільної промисловості Костянтин Бородін, ці цінові орієнтири будуть діяти протягом 7-10 днів - до наступного засідання групи.

"За результатами засідання групи було чітко зазначено, що ціна палива не повинна виходити за орієнтир", - підкреслив Бородін.

Він зазначив, що досягти консенсусу вдалося, зокрема, завдяки стабілізації вартості нафти на світовому ринку.

Бородін додав, що в даний час ринок нафтопродуктів України є насиченим і середньозважена ціна палива марки А-95 становить 9,71 гривень за літр.

Він підкреслив, що найближчим часом "Нафтогаз Україна" почне імпортувати нафту і переробляти її на вітчизняних нафтопереробних заводах, що також позитивно позначиться на ситуації. Про це повідомляє ТСН.

Нагадаємо, експертно-аналітична група з питань функціонування ринку нафти, нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при Кабміні минулого тижня рекомендувала автозаправним станціям продавати бензин марки А-95 за ціною не вище 9,5 грн/л, дизельне паливо - 9 грн/л.

Втім, практично всі заправки продають його за цінами, що вищі за верхню межу коридору, рекомендованого урядом.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався