Багатим пенсіонерам зменшать пенсію

економіка, бізнес / гроші / споживач / новини
2 649
0
Можливість обмежити розміри пенсій для тих українців, які вже є пенсіонерами, розглядає уряд. Про це під час парламентських слухань з питань пенсійного реформування повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

За його словами, уряд у цей час розглядає можливість внесення даних змін до проекту пенсійної реформи, який перебуває в парламенті.

Зокрема, в проекті закону про пенсійну реформу зафіксовано обмеження максимальних пенсій на рівні 12 мінімальних пенсій. Ця норма не стосується тих пенсіонерів, які на сьогодні вже отримують пенсію. "Те, що ми говорили про статтю 2 Конституції, багато людей говорили: "Почитайте статтю 24, там, де рівні можливості в усіх українців повинні бути". Тому я вважаю, що таку пропозицію для Кабінету міністрів ми б сприйняли. Більше того, ми вважаємо, що максимальний розмір пенсій не повинен перевищувати 10 мінімальних пенсій по Україні", - зазначив Тігіпко.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 205 027
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 590
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 992
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
17 027
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 322
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 913
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 164
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 696
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 970
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
11 028