Місто шукає кошти на відпускні вчителям

у номері / економіка, бізнес
2 488
0
Місто намагається оформити позику в Державному казначействі, оскільки бюджету нині не вистачає майже 5,8 мільйона гривень. За словами Євгена ПРОКОПЦЯ, начальника фінансового управління міської ради, проблем із затримкою зарплатні в Чернівцях немає, і зараз основне завдання – виплатити відпускні вчителям.

– Ситуація з міським бюджетом не проста. За п’ять місяців ми виконали його тільки на 94 відсотки, – прокоментував Євген Прокопець. – Тобто всі заявки профінансували, але наразі доходи недоотримуємо. Основна причина –Міністерство фінансів дало нам завищені плани, порівняно з минулим роком, зростання склало майже 13,9 відсотка. За результатами п’яти місяців цього року ми маємо зростання, але незначне – 3,78 відсотка, за окремими показниками – чотири відсотки. На наступній сесії міської ради плануємо ухвалити рішення, щоби дозволити оформляти так звану середньострокову позику з терміном погашення наступного року. А якщо буде доведено, що Мінфін помилився в розрахунках, позику навіть буде списано.

За січень-травень 2010 року до місцевих бюджетів Чернівців надійшло 258136,5 тисячі гривень (94,4% від запланованого на п’ять місяців).

До бюджету розвитку надійшло 9530 тис. гривень (68,1% від запланованого на п’ять місяців):
– 3844,3 тис. грн коштів від відчуження майна комунальної власності (63%);
– 3371,6 тис. грн від продажу землі (45,6 %);
– 2314,1 тис. грн від продажу права оренди земельних ділянок (у 4,6 разу більше запланованого на рік (500,0 тис. грн). 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції