Вкладників «Укрпромбанку» ще не переводять в інший банк

у номері / економіка, бізнес
2 792
0
Рішення про те, що вкладників "Укрпромбанку" переведуть у "Родовід Банк", підписала експертна рада Кабміну. Дізнавшись про це, жителі області, власники депозитів в "Укрпромбанку", вже тиждень атакують дзвінками обидві фінустанови, сподіваючись забрати гроші. Однак ні в "Укрпромбанку", ні в "Родовід Банку" інформацію про переведення вкладів не підтвердили.
– Наразі офіційної постанови про переведення вкладів ми не отримували, – розповіли у Чернівецькій філії "Укрпромбанку". – Тож про переведення вкладів чи, тим більше, ліквідацію банку, говорити не можна. Подібні рішення затверджують постановою Кабміну, а постанову про це не ухвалювали. На підставі постанови остаточне рішення може ухвалити лише Нацбанк, і він доводить це рішення до банку.
– Документів про переведення вкладів не надходило, – розповів Максим САРАНЧУК, старший економіст Чернівецького відділення №2 "Родовід Банку". – Але чимало вкладників "Укрпромбанку" уже телефонують, запитують, коли можна буде забрати гроші. Технічно перевести вкладників реально – створюють електронний реєстр, у якому кожного вкладника записують на певний час, людям навіть у черзі не доведеться стояти. Однак наразі цього не плануємо.
Водночас про плани щодо переведення вкладів повідомляє прес-служба "Родовід Банку". Зокрема продовження мораторію (на задоволення потреб кредиторів) до 15 жовтня у банку пояснюють необхідністю вирішити питання про переказ вкладів "Укрпромбанку" до "Родовід Банку".
Наразі в "Укрпромбанку" до 21 січня 2010 року продовжено мораторій і депозити не повертають. Виняток зробили лише для вкладників віком понад 75 років – їм повертають депозити, у яких закінчився термін дії, якщо сума не перевищує п’ять тисяч гривень. Як виняток також віддають вклади, якщо у клієнта є термінова медична необхідність, але лише після розгляду всіх підтверджуючих документів.
Як повідомляє Тимчасова адміністрація "Укрпромбанку", найближчим часом також планують розширити програму з виплати депозитів найменш соціально захищеним верствам населення.
Надія МАКУШИНСЬКА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.