У Росії сьогодні знову погас Олімпійський факел. Неприємність сталася під час естафети Олімпійського вогню у Москві на Раушській набережній. Через це естафета загальмувала секунд на сорок.
Згаслий факел не змогли "повернути" до життя і замінили його.
Нагадаємо, вчора президент Росії Володимир Путін урочисто запалив чашу Олімпійського вогню у Москві. Проте під час пробігу територією Кремля вогонь згас, але його одразу ж запалили знову.
Естафета олімпійського вогню Сочі-2014 стартувала в неділю на Красній площі Москви. Вона триватиме 123 дні і фінішує 7 лютого о Сочі на олімпійському стадіоні Фішт, де пройде Церемонія відкриття XXII Олімпійських зимових ігор.
Завод "Красмаш" отримав за виготовлення 16 тисяч факелів 207 мільйонів рублів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.