Всім лежати. Бджоли атакували бейсболістів під час матчу в США - відео

відео / Новини світу / новини
1 896
0
Всім лежати. Бджоли атакували бейсболістів під час матчу в США - відео

У США під час передсезонного поєдинку Головної ліги бейсболу (MLB) Сан-Дієго - Колорадо гравців команд атакував рій бджіл.

Через це учасники матчу були змушені лягти на землю. Також ховатися від нашестя комах змушені були глядачі на трибунах.

Один із мікрофонів був обліплений бджолами, а коментатор матчу зізнався в ефірі, що в житті не бачив нічого подібного. На щастя, ніхто з гравців не постраждав, а матч продовжився через деякий час.



Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.