додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Публікації

Селера – для кісток, боби – для нирок

Кожен наш орган має свій улюблений продукт

Наш організм все ще залишається загадкою, хоча вже й створено чимало наукових праць. Правильне харчування – запорука нашого здоров’я. Однак вчені стверджують, що у кожного нашого органа є свій улюблений продукт.

Кожен орган в нашому організмі має свої потреби щодо поживних речовин. Всі ці потреби ми можемо заповнити за допомогою харчування, проте слід знати які продукти краще підходять для того чи іншого органу.

Селера – для кісток, боби – для нирок

Розрізана морква схожа на людське око: зіниця, райдужна оболонка і розходяться в боки лінії. Вчені розповідають нам, що морква надзвичайно корисна для циркуляції крові і покращує функцію очей.

Селера – для кісток, боби – для нирок

Помідор – овоч червоного кольору, з окремими "камерами". Серце теж червоне і у нього чотири камери. Всі дослідження доводять, що помідори очищають кров і корисні для серця.

Селера – для кісток, боби – для нирок

Виноград звисає у вигляді грона, за формою нагадує серце. Кожна виноградина схожа на клітину крові – і дослідження нині показують, що виноград також є їжею, яка наповнює кров і серце життєвою енергією.

Селера – для кісток, боби – для нирок

Волоський горіх нагадує маленький мозок: ліва і права півкулі, верхній і нижній відділи, мозочок. Навіть "зморшки"-складки на горіху неймовірно схожі на зовнішній шар кори головного мозку. Сьогодні ми знаємо, що волоські горіхи сприяють виробленню більше трьох десятків нейротрансмітерів, необхідних для функціонування мозку.

Селера – для кісток, боби – для нирок

Боби зцілюють і допомагають підтримувати функцію нирок. І виглядають вони точно, як людська нирка.

Селера – для кісток, боби – для нирок

Селера, китайська капуста, ревінь з вигляду дуже схожі на кістки. Ці харчові продукти особливо сприяють зміцненню кісток. Адже наші кістки на 23% складаються з кальцію – і ці продукти теж на 23% складаються з кальцію. Якщо у вашому харчуванні недостатньо кальцію, тіло "витягує" його з кісток, що робить кістки крихкими. Ці ж продукти поповнюють запас речовин, необхідних нашому скелету.

Селера – для кісток, боби – для нирок

Баклажан, авокадо і груша сприяють здоров’ю і гарному функціонуванню матки (і шийки матки) у жінок – і виглядають точно, як ці органи. Сучасні дослідження показують, що, якщо жінка з’їдає одне авокадо на тиждень, це допомагає здорового балансу гормонів, скиданню небажаної ваги після пологів і запобіганню раку шийки матки. А як щодо наступного факту: для того, щоб виростити авокадо (від пуп’янка до зрілого фрукта) потрібно рівно дев’ять місяців!
У кожному з перерахованих вище продуктів міститься більше 14 тис. фотолітичних хімічних харчових компонентів (сучасній науці поки що вдалося вивчити і дати найменування лише 141 з них).

Селера – для кісток, боби – для нирок

Інжир сповнений насіння і росте парами. Інжир підсилює рухливість чоловічих сперматозоїдів і збільшує їхню кількість, а також допомагає в лікуванні чоловічого безпліддя.

Селера – для кісток, боби – для нирок

Топінамбур (солодка картопля) з вигляду нагадує підшлункову залозу і допомагає діабетикам збалансувати глікемічний індекс.

Селера – для кісток, боби – для нирок

Оливки оздоровлюють і зміцнюють функцію яєчників.

Селера – для кісток, боби – для нирок

Грейпфрут, апельсин та інші цитрусові виглядають точно, як жіночі груди, і насправді сприяють здоровому функціонуванню грудей і руху лімфи всередині них.

Селера – для кісток, боби – для нирок

Цибулини нагадують клітини тіла. Сучасні дослідження показують, що цибуля допомагає очищенню всіх клітин тіла від відходів життєдіяльності. Вона недаремно викликає сльозотечу: сльози очищають епітеліальний шар очей.

Що з’їсти, щоб бути здоровими
Для мозку: лосось, тунець, сардини, волоський горіх.
Для м’язів: банани від болю у м’язах, червоне м’ясо, яйця, тофу (соєвий сир), риба.
Для легень: броколі, брюссельська капуста, китайська капуста.
Для шкіри: чорниця, лосось, зелений чай.
Для волосся: темно-зелені овочі, квасоля, лосось.
Для очей: кукурудза, яєчні жовтки, морква.
Для серця: помідори, печена картопля, сливовий сік.
Для кишечнику: чорнослив, йогурт.
Для кісток:апельсини, молоко, селера.


Цікаві факти
- Деякі овочі це абсолютно не те, чим ми звикли їх вважати, так, наприклад, полуниця – це горіх, а гарбуз, диня і кавун – ягоди.
- До родини персикових належить і мигдаль.
- Арахіс насправді – це зовсім не горіх, а боби. А бразильський горіх – це не горіх, як його звикли вважати, а зерно.
- Банан – це трава, а не фрукт. Іншими словами, це найвища і міцна трава сімейства орхідей, а банан – її ягода.
- У капусті міститься 90% води, у кавуні – 92%, а в моркві – 87%.
- Яблука набагато краще тонізують, ніж кава, тому що природний цукор, який міститься в яблуках, кращий, ніж кофеїн. Тому вранці краще з’їсти яблуко або випити свіжого яблучного соку, ніж кави.
- Завдяки селері можна схуднути, тому що в її стеблі лише 10 калорій, водночас для перетравлення організму потрібно в кілька разів більше калорій.
- Не можна зберігати поряд картоплю і цибулю, оскільки вони швидко почнуть псуватися.
- Давні римляни, як вогню, боялися лимона. Вони вірили, що цей фрукт смертельно отруйний. Лимон знайшов все-таки своє місце – з його допомогою боролися проти молі.

Підготувала Леся Токарюк
0 2 583
30-04-2015, 12:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Щоб паста вийшла ідеальною. Чи варто промивати відварені макарони та як запобігти їх злипанню

Вважається, що звичка промивати макарони походить із тих часів, коли багато макаронних виробів на ринку були низької якості, виготовлені із суміші ніжної та твердої пшениці та були дуже крохмалистими
Всі рецепти ...