додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Публікації

«Уникаю свого чоловіка, якого дуже кохаю»

Не мовчіть про сексуальні розлади, якщо хочете їх позбутися
"Дорога редакціє "Молодого буковинця", до вас звертається ваша постійна читачка. Прошу допомогти мені порадою. Я молода жінка, мені лише 29 років, у мене є восьмирічна дитина. Після її народження я часто хворіла на різні гінекологічні та сечостатеві запалення. А ось уже більше року у мене з’явилися проблеми в статевому житті. Я стала дуже роздратованою і почала будь-якими способами уникати свого чоловіка, якого дуже кохаю.
Прошу вас, щоб ви написали про якісь засоби для жінок, які допомагають при сексуальних розладах. І куди мені можна звернутися по допомогу?" І. С.
– Зрозуміло, що у жінки сформувався певний страх, який вимагає психологічної корекції. У цьому конкретному випадку не можна поставити чітку межу між здоров’ям і хворобою, – говорить Ігор РУДЕЙЧУК, лікар-уролог, андролог-сексопатолог, голова асоціації сексологів та андрологів Чернівецької області. – У зв’язку із загостренням хвороб, про які зазначає читачка, могли розвинутися психічні розлади. Жінці необхідно звернутися до гінеколога, уролога, щоби виключити запальні процеси у сечостатевій системі, якщо вони є, вилікувати їх. До того ж, подружжю варто проконсультуватися у психотерапевта-сексопатолога. Отож до проблеми, яка склалася, необхідно підійти комплексно.
"Лікуватися необхідно обом партнерам"
За словами Романа РУДНИЦЬКОГО, доктора філософії, кандидата медичних наук, доцента кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології БДМУ, лікаря-сексопатолога, медичного психолога, психотерапевта вищої категорії, очевидно, що читачка має проблему гінекологічного та сексуального характеру.
– Статеві стосунки між подружньою парою – парна функція, тому консультуватися з лікарями необхідно обом партнерам, – пояснює Роман Іванович. – Найчастіше причинами сексуального дискомфорту бувають психологічні, соціальні, анатомо-фізіологічні та соціально-психологічні. Зважаючи на те, що у жінки були проблеми гінекологічного характеру, як вторинне явище виникли розлади в інтимному житті. Роздратованість та уникання чоловіка, якого жінка кохає, – характерні симптоми таких розладів. Діагностику, обстеження та лікування подружньої пари повинні здійснювати фахівці індивідуально, застосовуючи комплексний підхід. Отож жінці та її чоловікові необхідно звернутися до лікаря-психотерапевта та сексопатолога, який вже скоригує подальше лікування. Таких фахівців можна знайти у відділенні сімейного психологічного консультування, яке знаходиться на території Чернівецького обласного психоневрологічного диспансеру. Якщо потрібна консультація науковців, можна звернутися на кафедру нервових хвороб, психіатрії та медичної психології БДМУ. Вас проконсультують, за необхідності, анонімно, без пред’явлення жодних документів.
"Якщо не звертатися по допомогу, проблема може поглибитися"
– Проблема, яка виникла у читачки, – типова, однак її у жодному разі не можна замовчувати та вирішувати заочно, обов’язково необхідно звернутися до фахівців. Нині досить багато виникає таких ситуацій, люди зі своїми проблемами, у стані незнання, ходять по колу, не знають, куди їм звернутися. А це відбивається на подружніх стосунках, мікрокліматі сім’ї, на майбутньому родини, на здоров’ї жінки та чоловіка, виникають емоційні розлади, – зауважує Роман Рудницький. – Якщо ж не звертатися по кваліфіковану медичну допомогу, проблема може поглибитися, обрости розладами психологічного, соціального та біологічного характеру. Враховуючи, що подружня пара кохає одне одного, у них є восьмирічна дитина, до того ж, жінка молода – їй лише 29 років, можу зробити висновок, що проблема не "запущена". Однак лише кваліфікований лікар допоможе розібратися у цій заплутаній ситуації, і життя подружжя якісно покращиться.

Леся Токарюк
0 1 518
6-02-2015, 12:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти

Трави не є обов'язковим компонентом страви, але їх варто використовувати - і не лише для аромату
Всі рецепти ...