додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Публікації

Кефір та картопля – для красивого волосся

Взимку зволожуйте волосся і носіть шапку
Під час вологої погоди волосся страждає не менше, ніж шкіра обличчя та рук. Взимку волосся стає неслухняним, його важко привести до ладу, а зачіска постійно псується під шапкою.

Головне не робити помилок під час догляду за волоссям, і опанувати основні правила догляду за волоссям взимку, і тоді ваша зачіска буде завжди чудова!
– Перше, що ви повинні зробити взимку – це підстригтися, – радить майстер-перукар Тетяна МОЙСЕЄНКО. – Багато майстрів стверджують, що ідеальною на зимово-весняний період буде градуйована стрижка. Чому? Все дуже просто: різна довжина пасм зберігає об’єм і форму краще, особливо у вітряну погоду.
Ще одна порада – в зимовий період стрижку варто робити гарячими ножицями. Цей спосіб зберігає здоровий вигляд ваших локонів. А також захищає від зневоднення і розшарування, що дуже часто відбувається під час холодів.
- Засоби фіксації. Зверніть увагу на те, як часто ви користуєтеся засобами фіксації. Часто жінки для приборкання неслухняного волосся в зимовий час намагаються збільшити кількість пінки і лаку. Внаслідок цього локони втрачають свій здоровий і блискучий вигляд. Найкраще брати засіб для укладання сильної фіксації для своєї довжини волосся.
- Зволоження. У холодну пору потрібно більше уваги приділяти зволоженню волосся. Частіше використовуйте зволожувальний бальзам-ополіскувач, і ваше волосся не буде електризуватися у приміщенні через сухе повітря.
Зволожувальні маски для волосся варто використовувати раз на тиждень в зимовий час. Завдяки ним ваше волосся у вологу погоду не буде пухнастим і не стирчатиме у різні боки.
- Головний убір. Шапку потрібно носити обов’язково – не тільки, щоб не застудитися, а й щоб волосся залишалося завжди красивим і здоровим. Різкі перепади температур і холодне повітря пошкоджують волосяні цибулини.
Головне – шапка не повинна бути тісною. Одягайте її в приміщенні, перед тим як вийти на вулицю. Коли приходите з вулиці, то після зняття головного убору розправте пасма пальцями, розчешіть, це збільшить доступ кисню до цибулин волосся.
- Підвищена жирність. Головна зимова проблема – це підвищена жирність волосся. Боротися з нею дуже легко. Сальні залози в зимовий час працюють сильніше, ніж улітку. Щоб зменшити їхню роботу, перегляньте свій раціон. Зменшіть споживання вуглеводів. Поменше солодкого і борошняного. Збільшіть споживання риби, горіхів і овочів, і ваше волосся взимку буде сяяти здоров’ям.

Домашні маски
Ефірні олії.
Використовуйте ефірні олії. Додавайте в шампуні бальзами олії лимона, жожоби, ромашки.

Кисломолочна
Є в холодильнику кефір? Чудово! Нанесіть його на волосся за годину до миття.

Для сухого волосся
Змішайте 1 ст. л. касторової олії, оливкової олії, 1 ч. л. шампуню. Нанесіть на волосся, загорніть рушником, не змивайте дві години. Також ви можете додати до цієї маски кілька крапель ефірної олії.

Реп’яхова олія
Ви можете нанести на волосся або на його кінчики трохи реп’яхової олії (підігрітої).Зачекайте годину і змийте з шампунем.

Картопляна маска
Для сухого, ламкого волосся. Кілька сирих картоплин покладіть у киплячу воду, не очищаючи, варіть до готовності, остудіть. Розімніть приготовані картоплини з додаванням 2-3 ст. л. вершків або сметани. Нанесіть маску на всю довжину волосся. Обв’яжіть плівкою і рушником. Через 30 хв. змийте шампунем, сполосніть волосся підкисленою водою (сік півлимона на тазик води).

Для жирного волосся
Допоможе в цьому разі маска із сирої картоплі. Вимийте і натріть сиру картоплю на дрібній тертці, додайте в кашку збитий білок 1 яйця і 1 ст. л. меду, дрібку солі. Перемішайте і нанесіть на волосся на 20 хвилин. Обгорніть плівкою і рушником. Змийте прохолодною водою з шампунем, промийте волосся водою з додаванням оцту (1 ст. л).

0 1 139
3-02-2015, 12:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти

Навіть якщо ви не любите овочі, ця смажена на сковороді брюссельська капуста змінить вашу думку!
Всі рецепти ...