додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Публікації

Відмовляючись від вакцинування, ви ризикуєте життям своїх дітей

Активна імунізація – один із основних напрямів імунопрофілактики інфекційних захворювань.

Він ґрунтується на створенні проективного імунітету та стійкості до певних інфекцій способом створення чи посилення штучного імунітету в процесі вакцинації. Метою активної імунізації є викорінення інфекції, зниження захворюваності та дитячої смертності, збільшення тривалості та якості життя.

В м.Чернівці батьки мають можливість отримати інформацію про щеплення та план їх проведення в пологовому будинку №1, №2 та безпосередньо після виписки з пологового будинку вдома при огляді новонародженого дільничим лікарем, медичною сестрою з міської дитячої поліклініки або в Центрі первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Календар профілактичних щеплень в Україні затверджений наказом МОЗ України від 11.08.2014р. № 551 "Про удосконалення проведення профілактичних щеплень в Україні". Проводяться щеплення за віком, за станом здоров`я за епідемічними показаннями.

Сьогодні кожен з нас повинен знати, що тільки щеплення допоможуть дітям і дорослим захиститися від багатьох небезпечних інфекційних захворювань. Саме тому масова вакцинація в нашій країні стала державною справою. Загальнодержавною програмою імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2007-2015 роки визначено порядок проведення профілактичних щеплень та перелік інфекційних захворювань (туберкульоз, кашлюк, дифтерія, правець, кір, епідемічний паротит(свинка), краснуха, гепатит В, поліомієліт, грип, гемофільна інфекція, пневмококова інфекція), щеплення від яких є обов`язковим і безкоштовним для всіх громадян і входять до Національного календаря профілактичних щеплень.

Шановні батьки!
Знайте, сучасні вакцини ефективні, безпечні і мають низьку реактогенність, тому протипоказання до щеплень обмежені і визначити їх може тільки лікар. Кожен громадянин повинен заповнити бланк добровільної інформованої згоди на проведення профілактичного щеплення або відмови від неї.

Пам`ятайте, відмовляючись від вакцинації, Ви ризикуєте здоров`ям та життям Вашої дитини і позбавляєте його законних прав на захист від небезпечних інфекційних захворювань, які можна попередити засобами специфічної профілактики.

Лікар-епідеміолог ДУ "Чернівецький ОЛЦДСЕСУ" Н. Чернявська


0 819
27-10-2015, 12:08

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти