додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Як біль пов'язаний з нашими емоціями

Емоційний стрес є причиною виникнення болю.

Як наші емоції пов'язані з фізичним болем? Більшість експертів по роботі з тілом, безумовно, згодні з тим, що напруга і біль, в основному, пов'язані з рухами (або навпаки, з недостатком рухової активності). Але стає все більше практикуючих фахівців, що виділяють емоційний стрес в якості ще одного чинники.
Ось що ділянки напруги в нашому тілі можуть нам про це розповісти.

Шия

Шия працює на два фронти: з одного боку, забезпечує прийом необхідних для життя продуктів, води та повітря, а з іншого - відповідає за перебіг емоцій, почуттів і думок за допомогою голосу.

Напруга в цій ділянці може означати неприйняття і опір чужим думкам.

Плечі

На плечах ми несемо тягар відповідальності, будь це робота, сім'я або платежі за кредитами. Звідси походить творча енергія, перетікаючи в руки і проявляючи себе в продуктах вашої діяльності.

Напружені плечі можуть сигналізувати про опір відповідальності або тискові ззовні.

Верх спини

У цій ділянці, розташованій із зворотного боку від серця, відкладаються пригнічені емоції гніву, образи, провини і сорому.

Середина спини

Цей відділ дозволяє тілу згинатися і рухатися, відображаючи здатність особистості до психологічної та емоційної гнучкості.

Скутість в середньому відділі спини може означати внутрішню закритість, звичку триматися за страх або неможливість віддатися життєвому потокові.
Низ спини

Ця частина тіла підтримує вагу важливих органів, тому її пов'язують з ідеями виживання, безпеки і незалежності.

Якщо ви відчуваєте невпевненість у своїх силах або неможливість відповідати очікуванням інших людей, то цей тиск може проявити себе в нижній частині спини.

Сідниці

Незважаючи на гадану м'якість, сідниці - часто найбільш затиснуті м'язи тіла. Ця ділянка організму відповідає полегшенню і видаленню непотрібного, так що всі проблеми, пов'язані з управлінням, контролем та владою сконцентровані тут.

Підколінні сухожилля

Напругу в цій ділянці пов'язано з невирішеними конфліктами з минулого (наприклад, з дитячими травмами) і з проблемами в сексуальній сфері.


0 11657
2-10-2015, 13:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти