додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Інтернет-тролі часто є психопатами

Люди, які тролять, мають найвищі бали з садизму.

Канадські дослідники вивчили таке поширене явище як Інтернет-тролінг. На думку психологів, ним займаються особистості, схильні до побутового садизму.
Вчені провели два дослідження, у яких взяло участь 1215 добровольців обох статей. Анкети були складені таким чином, що експерти отримували розгорнуту картину того, як люди зазвичай спілкуються в Мережі.

Крім того, учасники дослідження проходили тестування на виявлення особистісних характеристик, що мають відношення до нарцисизму, макіавеллізму, психопатії і садизму. Це дозволяло зрозуміти, наскільки у людей розвинуті такі риси характеру, як самозакоханість і нездатність співпереживати іншим, схильність до маніпуляції, зневага до моральності, невміння себе контролювати, егоїзм, задоволення від заподіяння болю і дискомфорту.

Виявилося, що люди, схильні розпалювати конфлікти і спеціально підбивати інших у віртуалі (власне тролити), мають найвищі бали з макіавеллізму (маніпулювання іншими, ігнорування моральних установок), психопатії (імпульсивність, асоціальна поведінка) і садизму (задоволення від чужих страждань). При цьому, як підкреслюють психологи, найбільш яскраво вираженими у Інтернет-тролів виявилися саме характеристики садистів.

Вчені зазначають, що Мережа стала ігровим майданчиком для садистів, де вони можуть безкарно розважитися.
0 520
26-09-2015, 08:30

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти