додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

На що вказує залежність від телефону

Людям, які не можуть жити без телефонів, притаманна різка зміна настрою.

У дослідженні вчених з Університету Бейлор взяли участь 346 чоловіків і жінок у віці від 19 до 24 років. Середній вік добровольців становив 21 рік. Учасники заповнили докладні опитувальники, призначені для оцінки ступеня залежності від мобільного телефону і особистісних якостей.

Дослідження показало: людям, які не можуть жити без телефонів, притаманні різка зміна настрою та імпульсивна поведінка. Вчені виявили зв'язок між залежністю від телефону і емоційною нестабільністю, а також нездатністю зосередитися на поставленій задачі.

Залежність від електронних пристроїв зустрічалася серед екстравертів частіше, ніж серед інтровертів. На думку дослідників, люди, у яких часто змінюється настрій, намагаються за допомогою постійної перевірки пошти або відправлення повідомлень стабілізувати свій емоційний стан.

В іншому своєму дослідженні фахівці встановили, що студенти приділяють мобільним телефонам занадто багато часу. 60% учасників дослідження хвилювалися, коли мобільний зникав з поля їхнього зору. Деякі витрачали на мобільні телефони по десять годин у день.

0 581
22-09-2015, 20:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти