додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

У Чернівцях вчили допомагати новонародженим

10-11 вересня у Буковинському державному медичному університеті відбувся щорічний форум неонатологів України.

10-11 вересня у Буковинському державному медичному університеті відбувся щорічний форум неонатологів України "Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина: перспективи розвитку та інноваційні технології медичної допомоги новонародженим". Участь в обговоренні нагальних питань надання допомоги новонародженим та дітям раннього віку з перинатальною патологією взяли майже 400 спеціалісті, у тому числі – дитячі хірурги, анестезіологи, неврологи, педіатри та лікарі загальної практики – сімейної медицини.

Метою науково-практичної конференції, організованої за участю ВГО "Асоціація неонатологів України", було обговорення напрямків та перспектив розвитку неонатології, неонатальної хірургії та перинатальної медицини у світлі реформування медичної галузі України на період 2015-2020 рр., актуальних питаннь безперервної післядипломної освіти.

Учасників конференції привітали Президент Асоціації неонатологів України д.м.н., професор Знаменська Т.К., проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків БДМУ Іващук О.І., заступник директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, к.м.н., доцент Поліщук М.І., головний позаштатний спеціаліст з фаху "неонатологія" МОЗ України, д.м.н., професор Шунько Є.Є., головний лікар КМУ "Міська дитяча клінічна лікарня", к.м.н. Сторожук С.М.
0 508
13-09-2015, 20:58

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти