додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Понад 40% випадків раку спричинені шкідливими звичками

Чотирьом із десяти випадків раку можна було б запобігти, якби люди вели здоровий спосіб життя.

Такі висновки оприлюднили британські дослідники, які кажуть, що в одній лише Британії йдеться про 600 тис. випадків раку.

Останні дані організації Cancer Research UK свідчать, що найбільший ризик захворіти на рак пов'язаний із курінням, а на другому місці за ступенем загрози здоров'ю - нездорове харчування.

Ця благодійна організація закликає людей взяти до уваги її висновки і подумати про своє здоров'я в час, коли багато хто приймає рішення змінити щось на краще в Новому році. Серед порад медиків - заклики зменшити споживання спиртного і регулярно робити фізичні вправи.

Згідно з даними, які охоплюють п'ятирічний період від 2007 по 2011 роки, понад 300 тисяч випадків раку були пов'язані з курінням.

Ще 145 тисяч ракових захворювань були спричинені нездоровою дієтою, що містила велику кількість кулінарних напівфабрикатів.

Огрядність була причиною 88 тисяч випадків раку, а зловживання спиртним спричинилося ще до 62 тисяч ракових захворювань.

Іншими факторами, що доклалися до захворювання, були сонячні опіки і низька фізична активність.

Професор Макс Паркін, який збирав статистику для дослідження організації, сказав: "Не залишається сумнівів, що певні шкідливі звички значно збільшують ризик захворіти на рак, а дослідження в цілому світі вказують на ті самі ключові фактори ризику".
0 371
10-09-2015, 20:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти