додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Висівки: в чому їхня користь

Висівки протипоказані при гастриті.

Висівки - відходи борошномельного виробництва, зернові оболонки і зародки насіння. Вони є багатим джерелом клітковини: на 100 г - 44 г клітковини.

Для поліпшення здоров'я
Висівки покращують роботу кишечника, нормалізують його моторну і очисну функцію. Показані при запорах, кишкової гіпотонії, для поліпшення обміну речовин і зміцнення імунітету. При цукровому діабеті регулюють цукор шляхом уповільнення перетравлення їжі, знижуючи швидке засвоєння цукру в кишечнику. Висівки зменшують кількість холестерину і рекомендуються при атеросклерозі, ішемії. При онкозахворюваннях висівки нейтралізують продукти розпаду, покращують обмін речовин.

Для схуднення
Висівки призначають у комплексній терапії надмірної маси тіла та ожиріння. Поступаючи в кишечник, вони притягують внутрішню рідину, розбухають, створюючи відчуття насичення і притупляючи голод. Невелика кількість висівок (1-2 ч. ложки), розведене в склянці кефіру або ряжанки, сприймається нашим організмом як повноцінний прийом їжі, калорійність якого невисока - в межах 150 ккал.

Протипоказання
Висівки не призначають при гострому гастриті і виразці, коли є небезпека пошкодження слизової оболонки. Існує також поняття індивідуальної нестерпності і надлишкового добової кількості. Тому висівки слід приймати, починаючи з 1 ст. ложки, відстежуючи реакцію і збільшуючи кількість до 3-4 ст. ложок в день.
0 1 093
25-08-2015, 16:55

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Щоб паста вийшла ідеальною. Чи варто промивати відварені макарони та як запобігти їх злипанню

Вважається, що звичка промивати макарони походить із тих часів, коли багато макаронних виробів на ринку були низької якості, виготовлені із суміші ніжної та твердої пшениці та були дуже крохмалистими
Всі рецепти ...