додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Які приховані симптоми уражених судин

Біль може з'являтися після вдихання холодного повітря або прийому їжі.

Сьогодні у всьому світі однією з найбільш актуальних завдань медицини є профілактика серцево-судинних захворювань. Як визначити що ваші судини у небезпеці?

Надлишкова маса тіла, підвищений артеріальний тиск, висока концентрація глюкози в крові, тютюнопаління, зловживання алкоголем, стресогенні ситуації є факторами ризику розвитку захворювань серцево-судинної системи, оскільки сприяють ураженню ендотелію, порушення функції судин, зменшення вироблення оксиду азоту.

Прогресування ураження стінки судин серця супроводжується появою характерних симптомів. На початку людини можуть турбувати задишка, біль у серці і серцебиття, які виникають, як правило, при психоемоційних або фізичних навантаженнях. Також можуть відзначатися відчуття перебоїв у роботі серця і нестачі повітря.

Біль в серці, характерна для ураження серцевих судин, має особливості. При ураженні коронарних судин серця, на перший план виходить відчуття дискомфорту або пекучий, стискаючий і давлячий біль за грудиною. Як правило, поява болю пов'язано з фізичним навантаженням, однак, вона може з'являтися після вдихання холодного повітря або прийому їжі. Також особливістю цього болю є її здатність поширюватися в ліву руку, нижню щелепу або ліву подлопаточную область. Зазвичай такий больовий напад триває не більше 15 хвилин, і досить швидко припиняється в стані спокою або після прийому спеціальних лікарських засобів.
0 1 043
20-08-2015, 17:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Щоб паста вийшла ідеальною. Чи варто промивати відварені макарони та як запобігти їх злипанню

Вважається, що звичка промивати макарони походить із тих часів, коли багато макаронних виробів на ринку були низької якості, виготовлені із суміші ніжної та твердої пшениці та були дуже крохмалистими
Всі рецепти ...