додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Татусеві доньки: які вони бувають і чим це шкодить

Деякі дівчатка стають доволі невпевненими.

Чуючи фразу "татова донька", ми уявляємо собі образ принцеси в красивому платті, з незвичайною зачіскою. Однак, такі панянки бувають різними і потрібно знати з чим ви можете стикнутись.

Умовно татусеві дочки поділяються на 4 типи, все залежить від того, які стосунки були у дівчинки і батька.

Випромінююча. Якщо з батьком у дівчинки були дуже хороші стосунки, він виявляв увагу і турботу. Як правило батьки таких дівчаток ставилися до них як до маленьких жінок. І дівчатка вже з дитинства звикали до такої моделі чоловічої поведінки, вони вміли подобатися оточуючим і викликали їх захоплення.

Страждаюча. Дівчатка, які відносяться до даного типу батькових дочок, в основному росли в сім'ях, де батько був суворим і авторитарним. Їх батьки могли покарати їх навіть за найменшу провину. Глибоко в підсвідомості у дівчаток залишається почуття провини, їм здається, що вони роблять, щось не так. Тому такі "татусеві дочки" завжди послужливі, вони нарешті хочуть показати себе з "хорошою" сторони.

Відповідальна. До цього типу належать дівчинки, які навчилися жаліти тата рано. Наприклад, тато часто хворів, не був щасливий у шлюбі, але заради дітей терпів лайку матері. У такі моменти дівчатка вирішують "врятувати" батька і підтримують його в усьому. Часом такі дівчатка дуже часто конфліктують з мамами. Між ними йде якась конкуренція. Подорослішавши, такі татусеві дочки шукають собі слабких чоловіків, залежних і невдачливих. А потім все життя присвячують їм, тягнуть їх на своїх плечах. А рідні часто віддаляються, оскільки відчувають надмірну опіку від жінки. У підсумку вони залишаються одні, з почуттям недооціненості і розчарування.

Згорьована. Така батькова дочка, як правило, виховувалася без батька. Або сім'я була без чоловіка, або батько був емоційно закритий і холодний. Дівчинка страждала від браку уваги. З часом через це вона стає невпевненою в собі і імпульсивною.
0 405
20-05-2015, 20:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти