додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Як не відкладати справи на потім

Порібно завжди встановлювати чіткі терміни.

Прокрастинація – схильність особи відкладати на потім неприємні чи небажані до виконання рішення. Як її подолати?

1. Дедлайни – це найкоротший шлях до результату.
Головний недолік дедлайнів – це те, що ми зазвичай розглядаємо їх як щось обтяжливе і таке, що приносить нам стреси. Якщо поглянути на проблему з іншого боку, дедлайн може стати серйозною перевагою будь-якого проекту. Без жорстких термінів, які постійно підштовхують ваш проект до завершення, ви, ваші колеги або клієнти вже не можете бути повністю зосереджені на своїй справі.

2. Відчуйте страх.
Поки у нас немає своєї аудиторії, ми завжди можемо вибрати з нашого оточення когось, хто змусить нас відчувати себе відповідальними. Ніхто не хоче розчаровувати публіку, яка на щось очікує. Оточивши себе нею, ви розпалюєте під собою вогонь, який не дасть вам сидіти спокійно.

3. Розбийте масивний проект на маленькі конкретні завдання.
Прокрастинація проявляється в тому, що людина, усвідомлюючи необхідність виконання цілком конкретних важливих справ (наприклад, своїх посадових обов'язків), ігнорує цю необхідність і відволікає свою увагу на побутові дрібниці або розваги. Психологи часто визначають прокрастинацію як механізм боротьби з тривогою, пов'язаною з починанням або завершенням будь-яких справ, прийняттям рішень.

4. Працюйте над проектом щодня потроху.
Більшість з наших кращих ідей приходять, коли ми найменше чекаємо їх. Іншими словами, наш мозок немов працює над завданням на задвірках нашої свідомості – поки ми бігаємо, приймаємо душ або спимо. Якщо ми приступаємо до проекту в одинадцятій годині і працюємо без перерв до самого дедлайну, то тим самим ми позбавляємо себе можливості використовувати життєво важливі ресурси, які живлять наші кращі творчі ідеї.
0 440
15-05-2015, 12:03

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти