додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Колір очей впливає на особистість

Очі можуть розповісти про Ваш характер.

Інформацію про себе та про інших можна одержувати не лише з біографічних довідок. Кожному з нас природа дала найбільш вдале з погляду самовдосконалення тіло, а очі можуть ще й розповісти про ваш характер.

Очі карі
Усі відтінки карого кольору (від бурштинового до чорного) – це кольори, максимально наближені до кольору землі. Тому карооких людей важко назвати відірваними від реальності мрійниками. Це реалісти, всередині яких вирує бурхлива пристрасть.
Проте здогадатися про цю пристрасть може лише дуже уважний спостерігач.

Ясні блакитні очі
Зазирнути в душу блакитноокої людини легко та просто: її очі, як вікна, розчинені назустріч усьому світу. Власники блакитних очей нерідко наївні й чисті, як діти. Але не завжди. Твердість характеру, неухильне прагнення до досягнення поставленої мети притаманні блакитнооким людям не менше, ніж терпіння, дружелюбність і лагідність.
Блакитноокі люди не повинні давати волю своїй вродженій наївності та внутрішньому прагненню довіряти всім навколишнім. Адже стати пішаком у чужій грі так просто!

Зелені очі
Цей тип очей зустрічається рідко і цим почасти пояснюється їхня заворожлива сила. Зелений колір – це колір природи, колір розвитку та надії. У зеленооких людей глибока душа, надійно захищена від ненавмисних вторгнень. Ухвалюючи рішення, зеленоокі люди найчастіше керуються раціональністю та логікою, тому бурхливі життєві хвилі не становлять для них серйозної небезпеки.

Сірі очі
Як і зелені, у чистому вигляді зустрічаються нечасто. Сіроокі люди в дитинстві часто бувають блакитноокими, але з роками їхні очі наче втрачають чистоту. Звернули увагу, що ваші небесно-блакитні очі поступово набувають сталевого відтінку? Будьте обережні: це може свідчити про втрату життєвої сили.
0 666
14-05-2015, 20:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти