додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Обираємо комп’ютерний стіл без шкоди для здоров’я

Комп’ютер – невід’ємна складова сучасного життя.

Не так важливо, стаціонарний він чи ноутбук, але він допомагає нам працювати, дозволяє розважитись і просто вбити час. І ця техніка практично неминуче асоціюється в нас із комп’ютерним столом. Багатофункціональні і стандартні, дорогі і дешеві, високі і низькі - всіх їх можна замовити у мебшопі. Звичайно, обирати кожному за об’ємом гаманця, а ми спробуємо розібратися, чому у цій справі варто довіряти лише професіоналам, і як працювати за комп’ютером так, щоб не нашкодити здоров’ю.

Найперше, при роботі за комп’ютером потрібно обрати не лише зручну, але й нешкідливу для вашого організму позу. Якщо ви знаходитесь надто близько до монітора, то під найбільшим ударом опиняться ваші очі. Загальновідомо, що відстань від дисплею то органу зору мусить дорівнювати відстані витягнутої руки. І тоді можна захистити очі настільки, наскільки це взагалі можливо в таких умовах.

Також рекомендується кожну годину бодай на п’ять хвилин відпочивати від електронного друга людини і давати очам якусь розрядку.

Також дуже важливою є постава. Сутулитись за екраном означає давати велике навантаження на хребет, котре рано чи пізно матиме незворотній вплив на ваше здоров’я. Отже, спина має бути прямою, а стопи – рівно стояти на підлозі. За таких умов опорно-руховий апарат зазнаватиме мінімум незручностей і довше не буде нагадувати про себе скрипом і радикулітом.

Повернемось до наших столів. До них, в принципі, варто висувати дві базові вимоги: комп’ютерні столи повинні бути зроблені з безпечних нешкідливих матеріалів і за ними вам має бути зручно працювати. Дискомфорт з будь-якого приводу мусить вести до заміни стола, адже сучасна людина не розлучається з комп’ютером практично ніколи.

Природно, що чим такий стіл дорожчий, тим він зручніший і якісніший, тим краще за ним працювати. Але тут, звичайно, обрати лише вам. Головне пам’ятати, що від вашого вибору прямо і безпосередньо залежить ваше здоров’я. А його ми вам рекомендуємо берегти завжди і дуже ретельно, адже що-що, а воно нам точно знадобиться.
0 470
6-05-2015, 20:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти