додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Малина – секретна зброя від раку

Фахівці з Університету Клемсона провели дослідження на тваринах.

Вони з'ясували: малина знищує ракові клітини. Учені давали тваринам витяжки з малини. В результаті більше 90% клітин пухлини кишечнику гинули, пише "Medikforum".

Давно відомо, що малина має антиоксидантні властивості. Дослідники вважають: в малині також є особливий протираковий компонент. За словами фахівців, жоден з відомих антиоксидантів не здатний зруйнувати 90% ракових клітин. Крім того, ймовірно, рак вбиває певне поєднання речовин, що містяться в малині.

Раніше вчені припускали, що перемогти рак можуть лише деякі сорти малини, наприклад, чорна малина. Дослідники довели: це не так. З пухлиною справляється будь-який сорт цієї ягоди. Малина володіє і іншими корисними властивостями. У ній багато вітаміну С, який важливий для чоловічої фертильності, і магнію, що бере участь у виробництві тестостерону. Також ягоди рятують сперму від окислювального стресу.
0 984
29-04-2015, 18:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Кутя

Кутя здається простою стравою лише на перший погляд. Насправді вона вимагає точності, терпіння та розуміння процесів
Всі рецепти ...