додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Важка робота продовжує життя

Лобно-скронева деменція часто зустрічається серед людей, які молодші 65 років.

Вона призводить до змін особистості, поведінки і порушень мови. Пам'ять при даному захворюванні не страждає. Люди з лобно-скроневої деменцією після появи перших симптомів, як правило, живуть недовго (від 6 до 10 років), пише Zee News. Фахівці з Університету Пенсільванії вивчили результати розтину 83 чоловік, що страждали від лобно-скроневої деменції і від хвороби Альцгеймера. У вчених також була інформація про те, де працювали ці люди.

Фахівці розділили людей на 3 групи, виходячи з роду їхніх занять. До першої групи увійшли малокваліфіковані працівники заводів та сфери послуг, у другу - ті, чия робота була пов'язана з торгівлею та продажами, а в третьому - висококваліфіковані фахівці, наприклад, юристи та інженери. Потім дослідники оцінили тривалість життя людей з моменту появи перших симптомів захворювань.

34 людини з лобно-скроневої деменцією в середньому прожили після цього близько семи років. Ті люди, чия робота вимагала великої віддачі, як правило, жили довше за тих, чия робота була менш складною. Так, висококваліфіковані фахівці прожили в середньому 116 місяців, а малокваліфіковані працівники - близько 72 місяців. На тривалість життя людей з хворобою Альцгеймера рід занять не впливав. Вчені додають: високий рівень освіти і розумову працю збільшують так званий когнітивний резерв. Він допомагає мозку боротися із захворюванням.
0 309
29-04-2015, 14:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти