додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Мігрень пов’язана з тунельним синдромом зап’ястя

Тунельний синдром зап'ястя (синдром зап'ястного каналу) – неврологічне захворювання.

Виявляється тривалої болем і онімінням пальців кисті. До нього призводить здавлення серединного нерва зап'ястя. Вчені з Техаського університету виявили зв'язок між цим синдромом і мігренню, передає WebMD. Причина зв'язку невідома.

Дослідники проаналізували дані майже 26 тисяч американців. Близько 16% учасників протягом трьох місяців, що передували опитуванню, страждали від мігрені. Майже у 4% протягом року виникав синдром зап'ястного каналу. Від мігрені страждали 34% людей з тунельним синдромом зап'ястя в порівнянні з 16% учасників без даного синдрому. Синдром зап'ястного каналу зустрічався серед 8% людей з мігренню і 3% людей, що не страждали від мігрені.

Фахівці врахували інші фактори, які могли вплинути на результати. Вони прийшли до висновку, що у людей з синдромом зап'ястного каналу ризик мігрені в 2,6 рази вище, ніж у тих, хто не стикався з цим синдромом. У свою чергу, ризик тунельного синдрому зап'ястя у людей з мігренню підвищений в 2,7 раза. Також вчені виявили декілька загальних факторів ризику для мігрені і синдрому зап'ястного каналу – ожиріння, цукровий діабет, куріння і жіноча стать.
0 375
7-04-2015, 20:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти