додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Нова технологія визначає біологічний вік по обличчю

Біологічний вік – ступінь морфологічного і фізіологічного розвитку організму.
Він часто відрізняється від хронологічного (паспортного) віку. Учені використовували для створення технології метод 3D-візуалізації. Вони просканували обличчя більше 300 осіб у віці від 17 до 77 років. У підсумку фахівці створили карту, яка відбиває зміни, що відбуваються з людським обличчям протягом життя, повідомляє The Guardian.
Із віком людське обличчя змінюється. Рот розширюється, ніс збільшується, а куточки очей опускаються. Шкіра втрачає свою гладкість і еластичність. Крім того, обличчя стає пухким через підшкірний жир. Учені з'ясували, що хронологічний вік більшості людей у середньому на 6 років відрізнявся від віку, який відбивав комп'ютер. Так, людям у віці 30 років комп'ютер, як правило, давав від 24 до 36 років.
Як виявилося, новий метод точно визначав біологічний, а не хронологічний вік. Дослідники перевірили це, взявши у добровольців аналізи крові на такі біомаркери старіння, як загальний рівень холестерину у жінок і рівень альбуміну у чоловіків. Біологічний вік деяких учасників дослідження був набагато менший чи, навпаки, набагато більший за хронологічний. Вони відрізнялися приблизно на 10 років. Дослідники припускають, що нову технологію можна використовувати для оцінки ефективності антивікових засобів.
0 526
7-04-2015, 10:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти