додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Відсутність роботи підриває здоров’я

Дослідники з Університетського коледжу Лондона оцінили дані 23025 осіб з Англії і Шотландії.
Виявилося, у безробітних чоловіків і жінок вищі рівні маркерів запалення в організмі, ніж у працюючих людей. Підвищені рівні маркерів запалення пророкують атеросклероз і хвороби серця, пише Psych Central.
Так, фізіологічний стрес, пов'язаний з безробіттям, пояснює підвищену смертність і захворюваність серед осіб, які шукають роботу. Фахівці врахували такі чинники, як наявність житла, професія, паління, споживання алкоголю, індекс маси тіла (ІМТ), стан здоров'я, рівні тривоги і депресії. У людей у віці від 48 до 64 років, які шукали роботу, зв'язок виявилася помітнішим, ніж у тих, хто був молодшим.
Ймовірно, чим довше людина не працює, тим вищий у неї рівень запалення. Крім того, літнім людям складніше шукати роботу, оскільки вони можуть стикатися з дискримінацією за віком і думкою, що їх навички застаріли. Про зв'язок між безробіттям і погіршенням стану здоров'я відомо давно. Безробітні люди часто втрачають статус і соціальну підтримку. У них з'являються фінансові труднощі. Усе це підвищує рівень стресу, який підриває здоров'я.
У тих, хто шукає роботу, спочатку можуть бути проблеми зі здоров'ям, оскільки слабке здоров'я збільшує ймовірність безробіття. Дослідники взяли до уваги цей фактор. Рівень маркерів запалення підвищується на ранніх стадіях захворювання, до того, як люди починають почуватися погано. Тобто саме безробіття було причиною проблем зі здоров'ям, а не навпаки.
0 397
13-03-2015, 10:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти