додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Тривожні люди часто приймають неправильні рішення

Дослідники з Університету Каліфорнії стверджують: тривожним людям складно вирішувати проблеми в умовах невизначеності.
Високий рівень тривоги заважає їм шукати інформацію для прийняття того чи іншого рішення, розповідає Zee News. Наприклад, вони не можуть зрозуміти, чи стабільна ситуація, у якій вони перебувають.
Тривога пов'язана з труднощами у використанні інформації про життєві ситуації, з якими людина стикається щодня, і прийнятті рішення про те, як варто реагувати. У процесі прийняття рішень в невизначеній ситуації присутні логіка й деяка ступінь ймовірності. Людині необхідно робити висновки з попередніх життєвих подій, щоб, ґрунтуючись на них, зробити кращий вибір.
Здатність судити про те, чи були негативні наслідки від прийнятого рішення випадковістю, або ж вони повторяться в аналогічних умовах, – це навичка, яка дуже важлива для успішного вирішення проблем. Дослідження показало: тривожні люди гірше визначають, в яких умовах вони перебувають (стабільних чи ні). Це не дає їм зробити правильний вибір. Нейронні ланцюги, пов'язані з прийняттям неправильних рішень, можуть згодом стати мішенню для лікування тривожних розладів.
0 346
10-03-2015, 08:30

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти