додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Снодійне підвищує ризик недоумства

Нове дослідження, проведене в Університеті Вашингтона, показало, що тривале приймання і високі дози ліків, що володіють потужними антихолінергічними ефектами, пов'язані з недоумством.
Антихолінергічну дію мають препарати, що блокують дію нейромедіатора ацетилхоліну. До таких ліків належать деякі снодійні та антигістамінні засоби (наприклад, Димедрол, Пипольфен), а також препарати для лікування паркінсонізму (Циклодол), передає Zee News.
Припиняти лікування цими ліками без консультації з лікарем дослідники не радять. Між тим, вони наполягають на тому, щоб медики регулярно переглядали схеми лікування літніх пацієнтів і використовували препарати з антихолінергічними ефектами якомога рідше і в найбільш низьких дозах. Якщо така терапія неефективна, необхідно її перервати.
Запобігти розвитку хвороби Альцгеймера та інших форм деменції допоможе і зміна способу життя. Нещодавно вчені розповіли про основні чинники, що позитивно впливають на стан здоров'я мозку. Отже, до них належать регулярні фізичні вправи, здорове харчування, відмова від паління і помірне споживання алкоголю. Крім того, профілактика і своєчасне лікування діабету, гіпертонії та ожиріння також знижують ризик деменції.
0 891
3-02-2015, 12:03

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти


Окрім вершкового масла, існує інгредієнт, який зробить пюре по-справжньому кремовим
Всі рецепти ...