додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Міцний сон усуне проблеми із мозком у старості

Якщо людина дотримується правильного режиму сну (спить по 8 годин), то згодом він навряд чи зіткнеться з хворобою Альцгеймера.
Це важлива порада для молодих людей та осіб середнього віку. Як показали дослідження, міцний сон допомагає мозку обробити і зібрати воєдино спогади про минуле дні, тим самим, зміцнюючи пам'ять і посилюючи процес навчання, пише The Daily Mail.
У принципі, раніше вже було доведено, що міцний сон в середньому віці передбачав хороший стан мозку через 28 років. Також міцний сон зберігав психіку, фігуру, захищав від підвищеного тиску, холестерину і діабету 2 типу. До речі, всі ці фактори безпосередньо впливають на ризик втрати пам'яті.
У рамках останнього дослідження вчені проаналізували понад 200 наукових праць з проблем сну. У роботах розповідалося про те, як швидко люди засипали, скільки разів прокидалися за ніч і наскільки втомленими почувалися на наступний день. Отримані дані зв'язувалися з результатами виміру мозкових хвиль, експериментами по нестачі сну, ролі нетривалого сну і використанню препаратів.
У результаті був виявлений однозначний позитивний ефект міцного нічного сну, особливо в групі осіб 18-29 років. Між тим відомо: по мірі старіння якість і тривалість сну знижуються, що відбивається на пам'яті. Однак міцний сон у молодості і в середньому віці йдуть у залік, з точки зору перспективи. Насправді, навіть дрімота вдень може посилити пам'ять і запобігти розумовій деградації.
0 840
29-01-2015, 12:03

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти


Окрім вершкового масла, існує інгредієнт, який зробить пюре по-справжньому кремовим
Всі рецепти ...