додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Тривога має позитивний ефект

Вербальний інтелект – це здатність вникати в зміст слів, аналізувати і синтезувати мовні судження.
Нове дослідження показало: у людей, які постійно непокояться, рівень вербального інтелекту вищий за середній. Однак у тих, хто часто розмірковує про негативні події минулого, нижчий рівень невербального інтелекту, який виявляється при виконанні завдань, що вимагають мінімального використання вербального матеріалу, розповідає Psych Central.
У дослідженні, проведеному в Університеті Лейкхед, взяли участь більше 100 студентів. Учасники розповіли про свій інтелект, настрої, фобії, схильність до тривоги, депресії і неспокою. Крім того, вчені оцінили вербальний і невербальний інтелект, а також тривожність добровольців за допомогою тестів. Фахівці ретельно вивчили зв'язок особистісної тривожності та ситуативної тривоги з інтелектом. Рівень вербального інтелекту, який оцінювався за допомогою тесту Векслера, виявився вищим у більш неспокійних студентів.
Схильність до роздумів про події минулого була пов'язана з більш низьким рівнем невербального інтелекту. Дослідники припустили: завдяки високому вербальному інтелекту люди бачать минулі і майбутні події в найдрібніших деталях. Через це вони більше розмірковують і турбуються. Люди з високим невербальних інтелектом в основному орієнтуються на невербальні сигнали, з якими мають справу в певний момент часу, і їм не потрібно згадувати про події минулого. У 2012 році дослідники отримали схожі результати при вивченні інтелекту і генералізованого тривожного розладу.
0 494
25-12-2014, 20:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти